Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlandse betalingsverwerker Mollie '1 miljard dollar waard'

Nederlandse betalingsverwerker Mollie '1 miljard dollar waard'

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse betalingsverwerker Mollie, bekend van de verwerking van veel iDeal-betalingen, is 1 miljard dollar waard. Die mijlpaal volgt op een investeringsronde waarbij de onderneming 90 miljoen euro ophaalde, zegt topman Adriaan Mol in een interview met nieuwssite TechCrunch.

Mollie verzorgt voor ondernemers, zoals winkeliers of webshops, de software die verschillende betalingssystemen laat werken op de sites van hun klanten. Naar eigen zeggen heeft het bedrijf bijna 100.000 klanten.

In totaal heeft Mollie nu 115 miljoen euro aan investeringen opgehaald. Vorig jaar staken investeerders al 25 miljoen euro in het bedrijf.

Een van de deelnemers aan de nieuwe investeringsronde, TCV, wil van Mollie "de Apple van de betalingswereld maken". Daarbij speelt vooral het gebruiksgemak een grote rol, stelt TCV-partner John Doran tegenover TechCrunch.

Meer uit Financieel

Werknemers DHL Express opnieuw in staking

DEN HAAG (ANP) - Werknemers van DHL Express gaan dinsdag opnieuw staken, melden vakbonden FNV en CNV. Dit keer wordt er gestaakt bij vestigingen in Noord-Nederland. Het is de vierde staking in korte tijd als gevolg van een cao-conflict. De staking duurt de hele dag.

4 minuten geleden
Woningcorporaties bouwden in 2025 meeste huizen in jaren

DEN HAAG (ANP) - Woningcorporaties hebben het afgelopen jaar het hoogste aantal nieuwe huizen gebouwd sinds in ieder geval 2012, het jaar dat het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) begon met de meting. Het waren er 21.500, dat zijn er 2000 meer dan in 2024.

34 minuten geleden
EU en Australië akkoord over vrijhandel en defensiesamenwerking

CANBERRA (ANP/AFP/RTR) - De Europese Unie en Australië hebben een akkoord bereikt over meer vrijhandel en defensiesamenwerking, melden de voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen en de Australische premier Anthony Albanese in de nacht van maandag op dinsdag.

3 uur geleden
Nederland blijft innovatiekoploper bij Europese octrooiaanvragen

DEN HAAG (ANP) - Nederland was ook vorig jaar een van de innovatiekoplopers als het gaat om octrooiaanvragen in Europa. Dat meldt het Europees Octrooibureau (EOB). Nederlandse bedrijven en uitvinders hebben 7006 Europese octrooien aangevraagd. Dat komt neer op 388 aanvragen per miljoen inwoners. Daarmee staat Nederland per inwoner wereldwijd in de top vijf.

5 uur geleden
Nederland blijft innovatiekoploper bij Europese octrooiaanvragen

DEN HAAG (ANP) - Nederland was ook vorig jaar een van de innovatiekoplopers als het gaat om octrooiaanvragen in Europa. Dat meldt het Europees Octrooibureau (EOB). Nederlandse bedrijven en uitvinders hebben 7006 Europese octrooien aangevraagd. Dat komt neer op 388 aanvragen per miljoen inwoners. Daarmee staat Nederland per inwoner wereldwijd in de top vijf.

7 uur geleden
Hoop op einde oorlog in Midden-Oosten stuwt Wall Street

NEW YORK (ANP) - De beursgraadmeters op Wall Street lieten maandag herstel zien, al moesten ze bij het slot een deel van de eerdere winsten weer inleveren. Beleggers reageerden positief op de opmerkingen van de Amerikaanse president Donald Trump over een pauze van de aanvallen door de Verenigde Staten op Iraanse energiefaciliteiten de komende vijf dagen om ruimte te bieden voor onderhandelingen. Dat gaf handelaren hoop op een naderend einde van het conflict in het Midden-Oosten. Dat heeft de olieprijzen opgedreven en de vrees voor een wereldwijde recessie aangewakkerd.

9 uur geleden
Werkgevers vragen leaserijders vaker goedkopere pomp op te zoeken

AMSTERDAM (ANP) - Vanwege de sterk gestegen brandstofprijzen vragen werkgevers steeds vaker aan leaserijders om bij goedkope tankstations te tanken in plaats van langs de snelweg. "Dat deden ze al, maar nu gebeurt dit nog vaker. Momenteel is het extra relevant", zegt een woordvoerster van Ayvens, de grootste leasemaatschappij van Nederland.

10 uur geleden