Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlands talent Huijsen op huurbasis van Juventus naar AS Roma

Nederlands talent Huijsen op huurbasis van Juventus naar AS Roma

ROME (ANP) - De Nederlandse verdediger Dean Huijsen gaat op huurbasis van Juventus naar AS Roma. Het 18-jarige talent tekende tot de zomer voor de club van trainer José Mourinho.

"Ik was meteen onder de indruk door het warme welkom", zegt Huijsen op de website van AS Roma. "Het was geen moeilijke keuze. Ik kom bij een mooie club met een fantastische coach en met veel grote spelers met wie ik de kleedkamer mag delen. Ik hoop dat we samen onze doelen kunnen bereiken."

Tiago Pinto, directeur voetbal bij AS Roma, ziet de nabije toekomst eveneens positief in. "Ondanks zijn jonge leeftijd geloven wij dat Huijsen in de tweede seizoenshelft direct een bijdrage kan leveren", verklaarde Pinto. "Vanwege de kwaliteiten van onze jongens ben ik er zeker van dat zijn integratie in de kleedkamer zeer snel zal verlopen en dat Dean snel aan zijn nieuwe omgeving zal wennen."

Huijsen, opgegroeid in Spanje, kwam dit seizoen één keer als invaller in actie voor Juventus in de Serie A. AS Roma is de volgende tegenstander van Feyenoord in de Europa League.

Meer uit Voetbal

Rashford leidt FC Barcelona langs Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.

8 uur geleden
Manchester City rekent in Champions League af met tiental Napoli

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.

8 uur geleden
Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

10 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

10 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

13 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

14 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

19 uur geleden