Nederlands paar Danilova/Tsiba tiende op EK kunstrijden
TALLINN (ANP) - Kunstrijders Daria Danilova en Michel Tsiba zijn op de Europese kampioenschappen in het Estse Tallinn als tiende geëindigd bij het paarrijden. Het Nederlandse duo had zich in de korte kür met een score van 56,52 punten als elfde geplaatst voor het vervolg. Daarin slaagden Danilova en Tsiba er niet in de prestatie op de EK van vorig jaar (achtste) te verbeteren.
Danilova was op de korte kür bij een sprong ten val gekomen. Ook op een ander onderdeel kreeg het paar puntenaftrek, waardoor ze bijna 5 punten minder scoorden dan hun persoonlijk record. Op de vrije kür bleef een val uit maar waren er ook enkele slordigheidjes waardoor Danilova en Tsiba uitkwamen op een totaalscore van 166,84.
Het Duitse paar Minerva Fabienne Hase/Nikita Volodin had na de korte kür de beste score en hield op de vrije kür stand: 212,48. Het zilver was voor het Italiaanse koppel Sara Conti/Niccolò Macii met een totaalscore van 206,89. Anastasia Metelkina en Luka Beroelava uit Georgië werden derde: 191,88.
Meer uit Sport
SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.
17 minuten geledenMIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
19 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
19 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
19 uur geleden