Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlands kampioenen Visser en Hagenaar in selectie EK turnen

Nederlands kampioenen Visser en Hagenaar in selectie EK turnen

BEEKBERGEN (ANP) - Naomi Visser en Jordi Hagenaar voeren in augustus de Nederlandse selectie aan bij de EK turnen in de Duitse stad München. Visser en Hagenaar werden afgelopen weekend in Ahoy Nederlands kampioen op de meerkamp.

De ervaren krachten Tisha Volleman, Vera van Pol en Sanna Veerman vullen het vrouwenteam aan. Shadé van Oorschot, die bij de NK verrassend derde werd in de meerkamp, debuteert deze zomer bij de Europese titelstrijd.

Bij de mannen bestaat het team naast Hagenaar uit Jermain Grünberg, Martijn de Veer, Loran de Munck, Rick Jacobs en Yazz Ramsahai. Voor Grünberg, De Veer en Ramsahai wordt het hun eerste EK. Van de zes aangewezen turners mogen er vijf in actie komen in München. Later wordt bekendgemaakt wie de reserve is.

Tijdens de EK wordt dit jaar geturnd in teamverband. Ook staan individuele finales op het programma.

De Europese kampioenschappen turnen vinden in augustus plaats. Tussen 11 en 14 augustus is het toernooi voor de vrouwen en tussen 18 en 21 augustus is de EK voor de mannen.

Meer uit Sport

Verstappen na inhaalrace vijfde in GP Miami, zege Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geëindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.

36 minuten geleden
Sinner wint masterstoernooi van Madrid voor het eerst

MADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.

3 uur geleden
Zilver en brons voor judoka's Van Heemst en Kamps bij Grand Slam

DOESJANBE (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft bij de Grand Slam in Doesjanbe in Tadzjikistan zilver veroverd in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige judoka verloor met ippon in de finale van Jelizaveta Litvinenko, die uitkomt voor de Verenigde Arabische Emiraten. Marit Kamps greep in dezelfde klasse brons.

4 uur geleden
Pogacar wint Ronde van Romandië met zege in slotrit

LEYSIN (ANP) - Tadej Pogacar heeft de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De wereldkampioen van UAE Team Emirates won de slotrit van Lucens naar Leysin en boekte zo zijn vierde etappezege in de Zwitserse rittenkoers.

4 uur geleden
Wielrenster Rüegg wint openingsetappe Vuelta Femenina, Vos valt

SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.

6 uur geleden
GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

17 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

20 uur geleden