
Nederlands getint Atalanta speelt gelijk in Marseille
MARSEILLE (ANP) - Het Nederlands getinte Atalanta houdt door een gelijkspel bij Olympique Marseille uitzicht op het bereiken van de eindstrijd van de Europa League. De heenwedstrijd in de halve finales eindigde in 1-1.
Teun Koopmeiners had in de eerste helft met een fraaie assist op doelpuntenmaker Gianluca Scamacca een groot aandeel in de 1-0-voorsprong. Niet veel later trok Chancel Mbemba de stand echter weer gelijk na een kort genomen hoekschop van de thuisploeg.
Pierre-Emerick Aubameyang kreeg op slag van rust een enorme kans op de 2-1, maar hij schoot voorlangs. Na rust waren de kansen schaarser. Een goal van Marseille werd om buitenspel geannuleerd. Volgende week donderdag is de return in Italië.
Naast Koopmeiners stond ook Marten de Roon in de basis bij Atalanta. Hans Hateboer viel vlak voor tijd in.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet nog even wachten op de 34e landstitel. De Duitse voetbalclub won met 3-0 van Mainz 05, maar concurrent Bayer Leverkusen maakte geen fout in het duel met FC Augsburg (2-0).
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Newcastle United blijft na een 3-0-zege op Ipswich Town op koers liggen voor een ticket voor de Champions League. De ploeg van trainer Eddie Howe staat met 62 punten op de derde plaats in de Premier League.
1 uur geledenDUNDEE (ANP/RTR) - Celtic heeft voor de vierde keer op rij de titel opgeëist in de Schotse Premier League. De ploeg van coach Brendan Rodgers won bij Dundee United met 5-0 en is daardoor met nog vier duels te gaan niet meer te achterhalen door de concurrentie. Rangers, de stadgenoot uit Glasgow, kan nog maximaal 81 punten halen. De titel was de dertiende in de laatste veertien seizoenen voor Celtic.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft na een 1-0-zege op Everton in de race voor een Champions League-ticket. De Londenaren wonnen door een doelpunt van Nicolas Jackson voor rust en staan met 60 punten voorlopig op de vierde plek.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie had bij de 4-0-zege van zijn ploeg op PEC Zwolle goede momenten gezien. Het kan volgens de trainer echter nog wel beter, zo keek hij terug op de eenvoudige zege bij ESPN.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de aanloop naar de halve finale van de Champions League tegen Arsenal voor het eerst verloren in de Franse competitie. De ploeg van coach Luis Enrique ging in het eigen Parc des Princes met 3-1 onderuit tegen OGC Nice.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de derde plaats in de Eredivisie weer overgenomen van FC Utrecht. De ploeg van coach Robin van Persie won in de eigen Kuip met 4-0 van PEC Zwolle.
20 uur geleden