Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlands getint Atalanta als groepswinnaar door in Europa League

Nederlands getint Atalanta als groepswinnaar door in Europa League

BERGAMO (ANP) - Met drie Nederlanders in de basis heeft Atalanta de groepswinst gepakt in de Europa League. In poule D werd met 1-1 gelijkgespeeld tegen Sporting CP.

Atalanta begon met Hans Hateboer, Marten de Roon en Teun Koopmeiners. Laatstgenoemde verzorgde na 23 minuten de assist bij het doelpunt van Gianluca Scamacca, die met een vlammend schot de 1-0 op het bord zette. De bij de Portugezen ingevallen Marcus Edwards maakte na bijna een uur spelen gelijk. Mitchel Bakker viel bij Atalanta in de slotfase in.

Atalanta is met 11 punten niet meer te achterhalen door Sporting CP, dat op 8 punten staat en zich net als de Italianen verzekerde van Europese overwintering. Wel moet Sporting CP een tussenronde spelen tegen een nummer drie uit de Champions League.

In groep A gaan West Ham United en SC Freiburg door, na zeges op respectievelijk TSC Backa Topola (0-1) en Olympiakos (5-0). Op 14 december strijden de Engelsen en de Duitsers in een rechtstreeks duel om de groepswinst. Rennes won in groep F met 3-0 bij Maccabi Haifa en is ook zeker van een vervolg in Europa.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

4 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

6 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

7 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

8 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

9 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

10 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

10 uur geleden