Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlands getint Atalanta als groepswinnaar door in Europa League

Nederlands getint Atalanta als groepswinnaar door in Europa League

BERGAMO (ANP) - Met drie Nederlanders in de basis heeft Atalanta de groepswinst gepakt in de Europa League. In poule D werd met 1-1 gelijkgespeeld tegen Sporting CP.

Atalanta begon met Hans Hateboer, Marten de Roon en Teun Koopmeiners. Laatstgenoemde verzorgde na 23 minuten de assist bij het doelpunt van Gianluca Scamacca, die met een vlammend schot de 1-0 op het bord zette. De bij de Portugezen ingevallen Marcus Edwards maakte na bijna een uur spelen gelijk. Mitchel Bakker viel bij Atalanta in de slotfase in.

Atalanta is met 11 punten niet meer te achterhalen door Sporting CP, dat op 8 punten staat en zich net als de Italianen verzekerde van Europese overwintering. Wel moet Sporting CP een tussenronde spelen tegen een nummer drie uit de Champions League.

In groep A gaan West Ham United en SC Freiburg door, na zeges op respectievelijk TSC Backa Topola (0-1) en Olympiakos (5-0). Op 14 december strijden de Engelsen en de Duitsers in een rechtstreeks duel om de groepswinst. Rennes won in groep F met 3-0 bij Maccabi Haifa en is ook zeker van een vervolg in Europa.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

4 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

5 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

6 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

7 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

8 uur geleden