Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlands elftal vliegt na halve finale al terug naar Wolfsburg

Nederlands elftal vliegt na halve finale al terug naar Wolfsburg

DORTMUND (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt direct na de halve finale tegen Engeland op het EK al terug naar Wolfsburg, waar de selectie van bondscoach Ronald Koeman dit toernooi traint en verblijft. Dat meldt de KNVB. De terugreis stond eerst gepland voor donderdagochtend, maar is naar voren gehaald.

Als het Nederlands elftal van Engeland wint, is de eerste training ter voorbereiding op de finale tegen Spanje donderdag om 16.00 uur in het AOK Stadion in Wolfsburg. Die training zou eerst om 17.00 uur beginnen. Bij verlies vliegt Oranje ook naar Wolfsburg, waarna de spelers aan hun vakantie kunnen beginnen.

De heenreis van Wolfsburg naar Dortmund verliep dinsdag niet zoals gepland. De trein van Oranje reed niet, waarna Koeman en zijn selectie in de avond het vliegtuig namen. De afsluitende persconferentie van Koeman met verdediger Nathan Aké kon door de vertraging niet doorgaan.

Nederland en Engeland trappen woensdag om 21.00 uur af in stadion Signal Iduna Park in Dortmund.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot met Isak in selectie tegen Atlético

LIVERPOOL (ANP/RTR/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot heeft woensdag in de eerste wedstrijd in de Champions League tegen Atlético Madrid de beschikking over aanvaller Alexander Isak. De 25-jarige Zweedse spits, die voor 145 miljoen euro overkwam van Newcastle United, zit voor het eerst in de selectie van de Engelse kampioen.

1 uur geleden
Gasiorowski start bij PSV tegen Union als linksback

EINDHOVEN (ANP) - Yarek Gasiorowski begint in de thuiswedstrijd van PSV tegen Union in de Champions League als linksback. Trainer Peter Bosz moet op die positie improviseren, omdat hij met Kiliann Sildillia en Mauro Júnior twee vleugelverdedigers mist. Gasiorowski speelt normaal gesproken in het centrum van de verdediging. Daar staan nu Armando Obispo en Ryan Flamingo. Obispo viel zaterdag in het competitieduel met NEC uit met een hoofdwond, maar is daar dus op tijd van hersteld. Sergiño Dest is de rechtervleugelverdediger.

1 uur geleden
FIFA reserveert 300 miljoen euro voor clubs van WK-spelers

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA gaat clubs die internationals leveren aan deelnemende landen van het WK voetbal van 2026 financieel vergoeden. Daarvoor heeft de FIFA een bedrag van ongeveer 300 miljoen euro gereserveerd. Voor het eerst gaat er ook een vergoeding naar clubs waarvan spelers in het kwalificatietoernooi zijn uitgekomen. Mede daardoor ligt het totale bedrag aanzienlijk hoger dan bij de vorige wereldtitelstrijd, in 2022 in Qatar.

4 uur geleden
Berghuis mist thuisduel van Ajax met Inter in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis zit niet in de wedstrijdselectie van Ajax voor de thuiswedstrijd tegen Internazionale van woensdag in de Champions League. "Hij gaat het niet redden, Steven heeft wat spierklachten en is niet fit genoeg om te kunnen spelen", zei trainer John Heitinga op een persconferentie in de Johan Cruijff ArenA.

5 uur geleden
Veurink wil vooral bouwen aan verdediging van Oranje

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink (38) gaat bouwen aan een Nederlands elftal "dat moeilijker te verslaan moet zijn". "Vooral in verdedigend opzicht is winst te behalen", zei de nieuwe bondscoach van de vrouwen bij zijn presentatie drie weken na zijn aanstelling aan de media in Zeist. Veurink is de opvolger van Andries Jonker wiens contract na het EK niet werd verlengd.

5 uur geleden
Berghuis ontbreekt op laatste training Ajax voor duel met Inter

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis moet de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League vermoedelijk aan zich voorbij laten gaan. De 33-jarige aanvaller ontbrak dinsdag op de laatste training voor het duel met de Italianen wegens fysieke klachten.

7 uur geleden
Atlético Madrid mist aanvaller Álvarez in Liverpool

MADRID (ANP/RTR) - Atlético Madrid mist woensdag in de uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League Julián Álvarez. De Spaanse club meldt dat de Argentijnse aanvaller niet fit is nadat hij zaterdag in het competitieduel met Villarreal (2-0) halverwege was uitgevallen.

7 uur geleden