Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlands elftal loot mee voor Nations League

Nederlands elftal loot mee voor Nations League

PARIJS (ANP) - Het Nederlands elftal krijgt te horen welke tegenstander het treft in de vierde editie van de Nations League. Oranje mag weer uitkomen in de hoogste divisie van het toernooi, na een vierde plaats afgelopen jaar.

Nederland zit in pot 1 van de loting, die om 18.00 uur begint in Parijs. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman ontloopt Spanje, Kroatië en Italië, de winnaar en nummers 2 en 3 van de finaleronde van de laatste editie die in Rotterdam en Enschede werd afgewerkt.

Oranje wordt tijdens de loting gekoppeld aan een landenploeg uit pot 2, pot 3 en pot 4. Denemarken, Portugal, België en Hongarije vormen pot 2. Zwitserland, Duitsland, Polen en Frankrijk zitten in pot 3. Pot 4 bestaat uit Israël, Bosnië en Herzegovina, Servië en Schotland. Engeland is een opvallende afwezige op het hoogste niveau van de Nations League. De ploeg van bondscoach Gareth Southgate is naar divisie B gedegradeerd.

De eerste groepsduels van de vierde editie van de Nations League zijn voor 5, 6 en 7 september op de agenda gezet. De finaleronde wordt volgend jaar van 4 tot en met 8 juni gehouden.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

1 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

3 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

5 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

6 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

8 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

13 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

13 uur geleden