Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlanders ontbreken in sterrenteam van EK voetbal

Nederlanders ontbreken in sterrenteam van EK voetbal

LONDEN (ANP) - Het beste team van het EK voetbal, samengesteld door een vakjury van de UEFA, telt vijf spelers van Europees kampioen Italië en drie man van finalist Engeland. Nederlanders ontbreken in het elftal van toernooi. De Portugese vedette Cristiano Ronaldo, de topscorer van het EK met vijf treffers, is evenmin van de partij.

De Italiaan Gianluigi Donnarumma fungeert uiteraard als doelman. Hij werd na de finale, waarin hij twee strafschoppen keerde, al uitgeroepen tot beste speler van het EK. Zijn landgenoten Leonardo Bonucci, Leonardo Spinazzola (verdediging), Jorginho (middenveld) en Federico Chiesa (aanval) hebben eveneens een plaatsje gekregen in het sterrenteam. De keuze van Spinazzola is opmerkelijk. De verdediger van AS Roma miste de laatste twee EK-duels van Italië door een zware achillespeesblessure.

Namens Engeland zijn de verdedigers Kyle Walker en Harry Maguire en aanvaller Raheem Sterling geselecteerd. De Deense middenvelder Pierre-Emile Højbjerg, de Spaanse middenvelder Pedri en de Belgische aanvaller Romelu Lukaku maken het elftal compleet. Pedri werd eerder al tot grootste talent van het EK uitgeroepen.

De vakjury van de UEFA bestond uit zestien waarnemers, onder wie Fabio Capello, Robbie Keane, David Moyes en de Nederlandse keeperstrainer Frans Hoek.

Meer uit Voetbal

Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

11 minuten geleden
Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

45 minuten geleden
Ajax vergoedt supporters na gestaakte wedstrijd tegen Groningen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.

55 minuten geleden
Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

1 uur geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

3 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

12 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

12 uur geleden