Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlanders ontbreken in sterrenteam van EK voetbal

Nederlanders ontbreken in sterrenteam van EK voetbal

LONDEN (ANP) - Het beste team van het EK voetbal, samengesteld door een vakjury van de UEFA, telt vijf spelers van Europees kampioen Italië en drie man van finalist Engeland. Nederlanders ontbreken in het elftal van toernooi. De Portugese vedette Cristiano Ronaldo, de topscorer van het EK met vijf treffers, is evenmin van de partij.

De Italiaan Gianluigi Donnarumma fungeert uiteraard als doelman. Hij werd na de finale, waarin hij twee strafschoppen keerde, al uitgeroepen tot beste speler van het EK. Zijn landgenoten Leonardo Bonucci, Leonardo Spinazzola (verdediging), Jorginho (middenveld) en Federico Chiesa (aanval) hebben eveneens een plaatsje gekregen in het sterrenteam. De keuze van Spinazzola is opmerkelijk. De verdediger van AS Roma miste de laatste twee EK-duels van Italië door een zware achillespeesblessure.

Namens Engeland zijn de verdedigers Kyle Walker en Harry Maguire en aanvaller Raheem Sterling geselecteerd. De Deense middenvelder Pierre-Emile Højbjerg, de Spaanse middenvelder Pedri en de Belgische aanvaller Romelu Lukaku maken het elftal compleet. Pedri werd eerder al tot grootste talent van het EK uitgeroepen.

De vakjury van de UEFA bestond uit zestien waarnemers, onder wie Fabio Capello, Robbie Keane, David Moyes en de Nederlandse keeperstrainer Frans Hoek.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

9 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

9 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

12 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

13 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

14 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

16 uur geleden