Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlanders ontbreken in sterrenteam van EK voetbal

Nederlanders ontbreken in sterrenteam van EK voetbal

LONDEN (ANP) - Het beste team van het EK voetbal, samengesteld door een vakjury van de UEFA, telt vijf spelers van Europees kampioen Italië en drie man van finalist Engeland. Nederlanders ontbreken in het elftal van toernooi. De Portugese vedette Cristiano Ronaldo, de topscorer van het EK met vijf treffers, is evenmin van de partij.

De Italiaan Gianluigi Donnarumma fungeert uiteraard als doelman. Hij werd na de finale, waarin hij twee strafschoppen keerde, al uitgeroepen tot beste speler van het EK. Zijn landgenoten Leonardo Bonucci, Leonardo Spinazzola (verdediging), Jorginho (middenveld) en Federico Chiesa (aanval) hebben eveneens een plaatsje gekregen in het sterrenteam. De keuze van Spinazzola is opmerkelijk. De verdediger van AS Roma miste de laatste twee EK-duels van Italië door een zware achillespeesblessure.

Namens Engeland zijn de verdedigers Kyle Walker en Harry Maguire en aanvaller Raheem Sterling geselecteerd. De Deense middenvelder Pierre-Emile Højbjerg, de Spaanse middenvelder Pedri en de Belgische aanvaller Romelu Lukaku maken het elftal compleet. Pedri werd eerder al tot grootste talent van het EK uitgeroepen.

De vakjury van de UEFA bestond uit zestien waarnemers, onder wie Fabio Capello, Robbie Keane, David Moyes en de Nederlandse keeperstrainer Frans Hoek.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

1 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

2 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

3 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

4 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

5 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

18 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

18 uur geleden