Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlanders met Atalanta tegen RB Leipzig in Europa League

Nederlanders met Atalanta tegen RB Leipzig in Europa League

NYON (ANP) - De Oranje-internationals Hans Hateboer, Teun Koopmeiners en Marten de Roon nemen het met de Italiaanse voetbalclub Atalanta in de kwartfinales van de Europa League op tegen RB Leipzig uit Duitsland. Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong spelen met FC Barcelona op 7 en 14 april tegen Eintracht Frankfurt. Bij die Duitse club staat spits Sam Lammers onder contract.

De winnaar van dat tweeluik treft in de halve finales West Ham United of Olympique Lyon, de Franse club van trainer Peter Bosz. De andere Nederlandse trainer die nog actief is in de Europa League, Giovanni van Bronckhorst, moet met Rangers FC eerst zien af te rekenen met de Portugese ploeg Braga. Bij winst spelen de Schotten tegen Atalanta of RB Leipzig voor een plek in de finale, die op 18 mei in Sevilla wordt gespeeld.

Barcelona en Atalanta moesten na hun uitschakeling in de groepsfase van de Champions League verder in het tweede Europese toernooi. In de achtste finales versloeg de Spaanse ploeg van trainer Xavi het Turkse Galatasaray. Atalanta bereikte de laatste acht ten koste van Bayer Leverkusen. RB Leipzig kreeg een vrije doortocht naar de kwartfinales omdat Spartak Moskou, de tegenstander in de achtste finales, uit het toernooi werd gezet als gevolg van de Russische militaire inval in Oekraïne.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

4 uur geleden
Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.

5 uur geleden
Leicester City vindt in Cifuentes opvolger Van Nistelrooij

LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.

7 uur geleden
AZ neemt Deense aanvaller Jensen over van Viborg

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.

7 uur geleden
Sparta bevestigt huurovereenkomst doelman Drommel van PSV

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.

7 uur geleden
FIFA opent kaartverkoop voor WK voetbal 2026 op 10 september

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.

9 uur geleden
Aston Villa neemt keeper Bizot over van Stade Brest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.

10 uur geleden