Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlanders massaal op zoek naar koopjes

Nederlanders massaal op zoek naar koopjes

AMSTERDAM (ANP) - Het koopjesfestijn rond Black Friday is dit jaar duidelijk eerder begonnen dan vorig jaar. Nederlanders deden afgelopen maandag bijna twee keer zoveel aankopen als op de maandag vóór Black Friday in 2018, meldde Currence, het bedrijf achter betaaldienst iDEAL.

Het aantal transacties via iDEAL was maandag zo'n 2,9 miljoen. Vorig jaar was dat nog ruim 1,6 miljoen op de maandag voorafgaand aan Black Friday. Naar schatting werd er zo'n 228 miljoen euro gespendeerd, tegen 127 miljoen euro een jaar terug. Ook het afgelopen weekend waren Nederlanders veel actiever met het jagen naar koopjes dan een jaar geleden.

Winkels als bol.com kozen er dit jaar bewust voor om al eerder te beginnen met hun aanbiedingen. Hiermee wilden ze de drukte wat naar voren halen. Black Friday, dat is overgewaaid uit de Verenigde Staten, valt dit jaar relatief dicht op het sinterklaasfeest. Met zo'n drukke agenda voor webwinkels zou het een uitdaging worden om alle pakjes op tijd bezorgd te krijgen.

Meer uit Binnenland

Geert Wilders hervat verkiezingscampagne, treedt weer op in media

DEN HAAG (ANP) - PVV-leider Geert Wilders hervat zijn campagne. "Er komen nu verkiezingen aan, het is campagnetijd en ik voel een grote verantwoordelijkheid voor Nederland en alle PVV-kiezers", schrijft hij op X. Tot de verkiezingen gaat Wilders onder meer naar Vandaag Inside, het Jeugdjournaal en het NOS Slotdebat.

9 minuten geleden
Stemhulpen over specifieke thema's, van onlineprivacy tot lhbtiq+

DEN HAAG (ANP) - Kiezers kunnen voor de aankomende Tweede Kamerverkiezingen weer gebruikmaken van stemhulpen die zich richten op specifieke thema's. Ze bieden onder meer inzicht in politieke standpunten over mensenrechten, technologie en de positie van bepaalde groepen.

1 uur geleden
Timmermans: meeste bedreigers komen bij rechter tot inkeer

N i e u w bericht, meer informatie in 4e en laatste alinea

7 uur geleden
Burgemeester Uithoorn na onrust: we laten ons niet meeslepen

UITHOORN (ANP) - De gemeente Uithoorn betreurt het dat een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in de Noord-Hollandse gemeente is uitgemond in ongeregeldheden. "We laten ons niet meeslepen door de luidste of felste stemmen", zegt burgemeester Pieter Heiliegers. "Een grote meerderheid van de inwoners van Uithoorn is betrokken en denkt mee. Dat is de basis om verder te bouwen."

7 uur geleden
Anti-azc-betogers in woonwijk Uithoorn, ME achtervolgt hen

UITHOORN (ANP) - Enkele honderden betogers tegen de komst van een azc zijn dinsdagavond een woonwijk in Uithoorn ingetrokken. De ME achtervolgde de demonstranten door de wijk met politiehonden, zag een ANP-verslaggever. De politie houdt mensen aan.

10 uur geleden
Paar honderd mensen bij protest tegen azc in Uithoorn

UITHOORN (ANP) - Bij een protest tegen asielzoekers in Uithoorn zijn enkele honderden mensen bijeen. De betogers staan op een plein bij het gemeentehuis, waar dinsdagavond een commissievergadering van de gemeenteraad was over de asielopvang. Waar het protest aanvankelijk rustig begon, is de sfeer inmiddels omgeslagen, zo ziet een ANP-verslaggever.

10 uur geleden
ME grijpt in bij demonstratie tegen opvang asielzoekers in Houten

HOUTEN (ANP) - De ME heeft ingegrepen bij een protest tegen een asielzoekerscentrum in Houten. Op dat moment waren er nog zo'n honderd actievoerders bij het gemeentehuis, eerder op de avond ging het om zeker driehonderd demonstranten. Een deel van hen stak zwaar vuurwerk af, zag een ANP-verslaggever. Meerdere keren werd ook vuurwerk naar de politie gegooid.

11 uur geleden