Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlanders kunnen weer belastingaangifte doen

Nederlanders kunnen weer belastingaangifte doen

DEN HAAG (ANP) - Nederlanders kunnen vanaf zondag weer hun belastingaangifte doen. Miljoenen particulieren en ondernemers doen dat over het jaar 2019. Dit jaar hebben 8,2 miljoen mensen een uitnodiging gekregen, van wie 1,4 miljoen ondernemers.

Mensen die hulp nodig hebben bij het doen van de aangifte krijgen ondersteuning. Zo biedt de Belastingdienst op 29 locaties in het hele land hulp bij aangifte, waaronder bij de balies van de kantoren van de Belastingdienst.

Via Twitter, LinkedIn en Facebook kunnen ook vragen gesteld worden, en vanaf 1 maart is de dienst ook op Instagram bereikbaar. "We willen op dit groeiende medium actief zijn om jongeren te bereiken", aldus een woordvoerder. "Veel jongeren weten bijvoorbeeld niet dat als ze een bijbaantje hebben en de aangifte invullen, ze soms wel 150 euro terug kunnen krijgen."

Aangifte doen kan tot 1 mei. Wie voor 1 april alles doorgeeft, krijgt uiterlijk 1 juli te horen of ze geld terugkrijgen of moeten betalen. Vorig jaar deden maar liefst 470.000 mensen hun aangifte al op de eerste dag. Nog nooit waren dat er zoveel.

Meer uit Binnenland

Jetten: forse handreikingen aan oppositie in begroting

DEN HAAG (ANP) - De coalitie doet "een aantal forse handreikingen" aan de oppositie, zei premier Rob Jetten nadat de begroting is goedgekeurd door het kabinet. Hij denkt zo steun van rechts tot links te kunnen vergaren in de Tweede Kamer.

43 minuten geleden
Man (44) vrij na val vrouw van balkon in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - De 44-jarige man die zaterdag werd aangehouden na de val van een 48-jarige vrouw van een balkon van een woning in Eindhoven, is vrijgelaten. Onderzoek heeft volgens de politie uitgewezen dat de val waarbij de vrouw zwaargewond raakte een ongeluk is. De man is niet langer verdachte.

1 uur geleden
Coalitiepartijen na dagen onderhandelen akkoord over begroting

DEN HAAG (ANP) - Coalitiepartijen D66, VVD en CDA zijn het na dagen onderhandelen eens geworden over de begroting, bevestigen ingewijden na berichtgeving van NU.nl en de NOS. Het akkoord moet nog worden goedgekeurd door het kabinet. Dat gebeurt om 18.00 uur.

3 uur geleden
Kabinet buigt zich over begroting na urenlang coalitieoverleg

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet begint maandagavond aan de begrotingsraad, het overleg over de financiële stukken die later op de dag naar de Raad van State moeten. De eerste bewindspersonen zijn voor het overleg aangekomen op het ministerie van Algemene Zaken, ziet een ANP-verslaggever. Op het ministerie van Financiën zijn de coalitieleiders vooralsnog niet gezien.

4 uur geleden
Eerste NCRV-televisieomroepster Tanja Koen (100) overleden

HILVERSUM (ANP) - Tanja Koen, de eerste televisieomroepster van de NCRV, is maandag 24 augustus op 100-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de familie maandag bekendgemaakt via de KRO-NCRV. De uitvaart heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden.

4 uur geleden
Bontenbal: Brinkman zette zich vol toewijding in voor Nederland

DEN HAAG (ANP) - De maandag overleden CDA'er Elco Brinkman nam als partijleider, minister en volksvertegenwoordiger "verantwoordelijkheid wanneer daar een beroep op hem werd gedaan", aldus CDA-leider Henri Bontenbal over zijn voorganger op X. "Vol toewijding, loyaal en veerkrachtig zette hij zich in voor Nederland."

4 uur geleden
Rode Kruis: 1,6 miljoen euro binnen voor noodhulp Nepal

DEN HAAG (ANP) - Het Rode Kruis heeft op giro 6868 tot dusver 1,6 miljoen euro aan donaties binnengekregen voor noodhulp in het rampgebied in Nepal, na de zware overstromingen van vorige week. "Dankzij deze steun kan de hulporganisatie duizenden mensen direct helpen met schoon drinkwater, voedsel, dekens en hygiëneproducten", laat de hulporganisatie weten.

5 uur geleden