Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlanders grijpen naast kaartjes kwartfinale WK voetbal

Nederlanders grijpen naast kaartjes kwartfinale WK voetbal

WELLINGTON (ANP) - Slechts 381 Nederlandse supporters zijn er vooralsnog in geslaagd een kaartje te bemachtigen voor de kwartfinale van Oranje op het WK tegen Spanje, meldt een woordvoerster van de KNVB. Alleen bij de groepswedstrijd tegen Vietnam, toen er zo'n 360 Nederlanders in het stadion zaten, werden de voetbalsters door minder fans gesteund tijdens de mondiale eindronde in Australië en Nieuw-Zeeland.

Toch melden verschillende teleurgestelde Nederlandse fans op sociale media dat zij via de boekingssite van de FIFA geen kaartjes meer voor de wedstrijd kunnen krijgen. Met oproepen in Facebookgroepen hopen Nederlanders in Nieuw-Zeeland toch nog een zitplaats in het stadion te bemachtigen.

Er waren dinsdag 27.089 kaartjes verkocht voor de kwartfinale van Oranje, die vrijdag om 03.00 uur Nederlandse tijd van start gaat. Het stadion in de Nieuw-Zeelandse hoofdstad Wellington biedt plaats aan zo'n 34.000 toeschouwers. Ook voor de FIFA in het onduidelijk waarom Nederlandse fans niet bij de kaartjes kunnen die nog niet zijn verkocht. Een woordvoerder van de wereldvoetbalbond wil alleen zeggen dat er nog "beperkt plaats" is.

Mogelijk hadden Amerikaanse fans massaal rekening gehouden met de kwartfinale in Wellington. Bij de achtste finale van Oranje afgelopen weekend in Sydney zaten ook veel fans uit de VS op de tribune. Nederland eindigde echter boven de VS in de groep en de Amerikaanse titelverdedigsters werden in de achtste finale uitgeschakeld door Zweden.

Meer uit Voetbal

Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

25 minuten geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

12 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

15 uur geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

16 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

16 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

17 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

18 uur geleden