Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlanders grijpen naast kaartjes kwartfinale WK voetbal

Nederlanders grijpen naast kaartjes kwartfinale WK voetbal

WELLINGTON (ANP) - Slechts 381 Nederlandse supporters zijn er vooralsnog in geslaagd een kaartje te bemachtigen voor de kwartfinale van Oranje op het WK tegen Spanje, meldt een woordvoerster van de KNVB. Alleen bij de groepswedstrijd tegen Vietnam, toen er zo'n 360 Nederlanders in het stadion zaten, werden de voetbalsters door minder fans gesteund tijdens de mondiale eindronde in Australië en Nieuw-Zeeland.

Toch melden verschillende teleurgestelde Nederlandse fans op sociale media dat zij via de boekingssite van de FIFA geen kaartjes meer voor de wedstrijd kunnen krijgen. Met oproepen in Facebookgroepen hopen Nederlanders in Nieuw-Zeeland toch nog een zitplaats in het stadion te bemachtigen.

Er waren dinsdag 27.089 kaartjes verkocht voor de kwartfinale van Oranje, die vrijdag om 03.00 uur Nederlandse tijd van start gaat. Het stadion in de Nieuw-Zeelandse hoofdstad Wellington biedt plaats aan zo'n 34.000 toeschouwers. Ook voor de FIFA in het onduidelijk waarom Nederlandse fans niet bij de kaartjes kunnen die nog niet zijn verkocht. Een woordvoerder van de wereldvoetbalbond wil alleen zeggen dat er nog "beperkt plaats" is.

Mogelijk hadden Amerikaanse fans massaal rekening gehouden met de kwartfinale in Wellington. Bij de achtste finale van Oranje afgelopen weekend in Sydney zaten ook veel fans uit de VS op de tribune. Nederland eindigde echter boven de VS in de groep en de Amerikaanse titelverdedigsters werden in de achtste finale uitgeschakeld door Zweden.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

3 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

3 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

4 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

6 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

7 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

13 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

15 uur geleden