Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlander gezocht in Australische moordzaak overleden

Nederlander gezocht in Australische moordzaak overleden

SYDNEY (ANP) - Een Nederlander die in Australië werd gezocht in een moordzaak is overleden. De politie vond vrijdag een lichaam in de zoektocht naar de 24-jarige man en uit onderzoek blijkt dat het inderdaad om dezelfde persoon gaat, aldus Sky News Australia.

De moordzaak draait om een 21-jarige vrouw die woensdag dood werd gevonden op een prestigieuze privéschool in Sydney. Zij werkte net als de man op de sportafdeling van de onderwijsinstelling. Australische media melden dat de twee kort een relatie hadden en dat de vrouw deze recent beëindigde.

De overleden vrouw werd volgens Australische media gevonden nadat de man het noodnummer had gebeld met informatie over de vindplek. De politie slaagde erin de locatie van het telefoontje te achterhalen, schrijven ze verder. Op die plek, bij een klif in het oosten van Sydney, vonden agenten spullen van de man en vrijdag werd zijn lichaam er ook gevonden.

De politie zei eerder volgens de krant Sydney Morning Herald rekening te houden met de mogelijkheid dat man zelfmoord heeft gepleegd.

Meer uit Binnenland

Teleurstelling bij presentatoren BNNVARA en KRO-NCRV

HILVERSUM (ANP) - Presentatoren van de publieke omroep reageren teleurgesteld op de aankondiging dinsdag dat BNNVARA en KRO-NCRV stoppen met een paar populaire programma's.

49 minuten geleden
Maritiem Museum Rotterdam toont historisch scheepje

ROTTERDAM (ANP) - Het Maritiem Museum Rotterdam toont vanaf donderdag een historisch topstuk dat aan de basis stond van de dam in de Rotte en de stad Rotterdam. Het gaat om een zogenoemde punter, een middeleeuws scheepje, dat omstreeks 1270 werd gebruikt om de dam te bouwen.

1 uur geleden
Congresleden VS pleiten voor herstel panelen Margraten

WASHINGTON (ANP) - Meerdere leden van het Amerikaanse Congres willen dat de regering de verdwenen panelen over zwarte militairen op de begraafplaats in het Limburgse Margraten terugplaatst. Ook vragen ze om opheldering over de kwestie, aldus de politici in een brief waar De Limburger eerder over berichtte.

1 uur geleden
Koning feliciteert Suriname met jubileum bij opening museum

AMSTERDAM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft Suriname gefeliciteerd met vijftig jaar onafhankelijkheid van Nederland. Hij deed dat bij de officiële opening van het Suriname Museum in Amsterdam, waar hij een plaquette onthulde. Willem-Alexander feliciteerde ook het nieuwe museum. Hij prees het doorzettingsvermogen van de initiatiefnemers en het resultaat ervan "na vier jaar keihard werken".

1 uur geleden
Vrouwenorganisaties willen nationaal plan tegen vrouwengeweld

DEN HAAG (ANP) - Vrouwenorganisaties WOMEN Inc., LINDA. en LINDA.meiden hebben een petitie voor een nationaal actieplan om geweld tegen vrouwen te stoppen aangeboden aan Tweede Kamerleden in Den Haag. De organisaties willen dat de politiek maatregelen neemt tegen dit structurele probleem, omdat vrouwen veilig moeten kunnen zijn in Nederland, schrijven ze. Ruim 33.000 mensen hebben de petitie ondertekend.

1 uur geleden
Halsema: kennis nodig van Suriname om Amsterdam te begrijpen

AMSTERDAM (ANP) - "Amsterdam kun je niet begrijpen als je geen kennis hebt van Suriname", zei burgemeester Femke Halsema bij de officiële opening van het Suriname Museum in de hoofdstad. "Onze hele binnenstad getuigt van onze koloniale geschiedenis en de slavernij waar de stad Amsterdam en vele stadsbestuurders eeuwenlang verantwoordelijk voor waren."

1 uur geleden
NOC*NSF: geld nodig om met name jongeren te laten sporten

ARNHEM (ANP) - Structurele financiële ondersteuning door het Rijk is nodig om de breedtesport in Nederland op peil te houden. Dat zei Marc van den Tweel, algemeen directeur NOC*NSF, tijdens de algemene ledenvergadering. Met name jongeren tussen de 13 en 18 jaar blijken de weg naar het sportveld steeds moeilijker te vinden.

2 uur geleden