Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlander Dallinga medeverantwoordelijk voor verlies Liverpool

Nederlander Dallinga medeverantwoordelijk voor verlies Liverpool

TOULOUSE (ANP) - Liverpool heeft de eerste nederlaag geleden in de groepsfase van de Europa League. De ploeg van trainer Jürgen Klopp ging in Frankrijk met 3-2 onderuit bij Toulouse, waar de Nederlandse spits Thijs Dallinga na bijna een uur met een diagonaal schot verantwoordelijk was voor de 2-0.

In de eerste helft nam Toulouse al de leiding, nadat de Noor Aron Dønnum een fout van verdediger Kostas Tsimikas had afgestraft. Na het doelpunt van Dallinga bracht Cristian Cásseres Jr. met een eigen goal de spanning terug, maar een kwartier voor tijd zorgde Frank Magri voor de 3-1. Na de 3-2 van Diogo Jota leek Liverpool in blessuretijd door toedoen van Jarell Quansah een gelijkspel af te dwingen, maar de VAR zag in de aanloop een handsbal van Alexis Mac Allister.

Liverpool, met Cody Gakpo maar zonder de zieke Virgil van Dijk en de lichtgeblesseerde Ryan Gravenberch, blijft met 9 punten wel leider in groep E. Toulouse staat door de overwinning op 7 punten. Het Belgische Union Sint-Gillis, dat met 3-0 verloor bij LASK in Linz, heeft 4 punten.

Meer uit Voetbal

FC Twente boekt onder coach Van den Brom tweede seizoenszege

ROTTERDAM (ANP) - FC Twente heeft onder de nieuwe coach John van den Brom de tweede seizoenszege geboekt. De ploeg uit Enschede won bij Sparta Rotterdam met 5-1.

14 uur geleden
Voormalig Duits wereldkampioen Boateng beëindigt voetbalcarrière

BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig international Jérôme Boateng heeft zijn carrière beëindigd. De 37-jarige oud-speler van Bayern München werd in 2014 met het Duits elftal wereldkampioen in Brazilië.

14 uur geleden
Aanvalster Keukelaar voor recordbedrag van Ajax naar Real Madrid

MADRID (ANP) - De 19-jarige aanvalster Lotte Keukelaar verruilt Ajax voor Real Madrid. Dat heeft Ajax in een persbericht bekendgemaakt. Keukelaar stond nog tot medio 2027 onder contract bij Ajax en vertrekt per direct voor een recordbedrag voor het Nederlandse vrouwenvoetbal naar Madrid. Ajax heeft de hoogte van de transfersom niet bekendgemaakt.

17 uur geleden
Feyenoorders Hwang, Lotomba en Moder nog afwezig tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie van koploper Feyenoord kan zondag in het uitduel met AZ nog niet beschikken over Hwang In-beom, Jordan Lotomba en Jakub Moder. De drie spelers zijn nog niet hersteld van hun blessures.

20 uur geleden
AZ-spits Parrott nog niet beschikbaar voor duel met Feyenoord

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens kan zondag in het duel met koploper Feyenoord nog geen beroep doen op aanvaller Troy Parrott. De spits is nog niet hersteld van een knieblessure.

21 uur geleden
PSV-trainer Bosz verwacht opener duel met Ajax dan vorig seizoen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz verwacht zondag tegen Ajax "een veel opener wedstrijd" dan vorig seizoen. "Ajax speelt op een andere manier dan verleden jaar", stelde Bosz bij de persconferentie voor de topper in Eindhoven. "Ze spelen meer zoals ze in het verleden speelden. Meer naar voren. Daardoor komen er grote ruimtes."

21 uur geleden
Ajax-aanvaller Berghuis 'groot vraagteken' voor topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of Ajax-trainer John Heitinga zondag de beschikking heeft over aanvaller Steven Berghuis voor de topper tegen PSV in Eindhoven. "Hij wordt straks getest en is een groot vraagteken richting zondag", zei de coach. Berghuis miste woensdag de verloren wedstrijd in de Champions League (0-2) tegen Internazionale door spierklachten.

1 dag geleden