Nederlaag Spurs bij Leeds United
LEEDS (ANP) - Het bereiken van de Champions League wordt voor Tottenham Hotspur een steeds lastigere klus. De ploeg van coach Ryan Mason, de vervanger van de ontslagen José Mourinho, verloor zaterdag met 3-1 bij Leeds United. De Spurs staan zesde en alleen de eerste vier clubs uit de Premier League plaatsen zich voor het belangrijkste clubtoernooi.
Stuart Dallas zette Leeds, dat nog zicht heeft op deelname aan de Conference League, in de 13e minuut op voorsprong. Son Heung-min maakte gelijk, maar nog voor rust stond de thuisploeg opnieuw voor. Ditmaal was Patrick Bamford de doelpuntenmaker. Het was zijn vijftiende treffer van dit seizoen. In de slotfase volgde nog de 3-1 door Rodrigo.
Bij Leeds speelde verdediger Pascal Struijk de hele wedstrijd. Steven Bergwijn bleef bij de Spurs op de bank.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden