NEC zonder geschorste Akman tegen Ajax en FC Utrecht
NIJMEGEN (ANP) - NEC moet het in de komende twee competitiewedstrijden, tegen Ajax en FC Utrecht, doen zonder aanvaller Ali Akman. De 19-jarige Turk is voor drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk, na zijn rode kaart zaterdag tegen FC Twente.
Akman werd na bijna een uur spelen met rood van het veld gestuurd, nadat hij zijn voet op de enkel van Michal Sadílek had gezet. De tien NEC'ers gingen vervolgens onderuit: 0-2.
Akman maakte dit seizoen zes doelpunten in de Eredivisie. Hij is daarmee samen met Jonathan Okita de clubtopscorer. NEC ontvangt op 23 april koploper Ajax en speelt zes dagen later in De Galgenwaard tegen FC Utrecht. De ploeg van trainer Rogier Meijer staat in de competitie op de tiende plaats.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
4 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
8 uur geleden