Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC wint bij PEC Zwolle en is middenmoter

NEC wint bij PEC Zwolle en is middenmoter

ZWOLLE (ANP) - NEC neemt in een rap tempo afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie. De club uit Nijmegen won de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle (1-3). NEC bleef afgelopen woensdag ook al overeind in het restant van een eerder gestaakte uitwedstrijd tegen AZ (1-2). NEC staat negende in de Eredivisie, met 1 punt meer dan PEC Zwolle.

Bram Nuytinck leek NEC op voorsprong te koppen, maar het doelpunt van de aanvoerder werd afgekeurd omdat de arbitrage vond dat Elayis Tavsan hinderlijk buitenspel stond. Diezelfde Tavsan tekende in de slotfase van de eerste helft wel voor de openingstreffer. Even voor zijn doelpunt had Odysseus Velanas de lat geraakt namens de thuisploeg. Bart van Rooij verdubbelde in de eerste minuut van de tweede helft de voorsprong. De verdediger bekroonde een goede actie met een doeltreffend schot met zijn linkervoet.

Even leek het erop dat NEC de wedstrijd rustig kon uitspelen, maar de treffer van Younes Namli (1-2) in de 75e minuut leverde toch nog een spannende slotfase op. De Deen schoot raak via een voet van doelman Jasper Cillessen. De ingevallen Youri Baas stelde in blessuretijd de tweede uitzege binnen vier dagen van NEC veilig, na een mooie voorzet van Calvin Verdonk.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde Gravenberch mist duel van Liverpool met Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.

7 minuten geleden
Spaanse voetbalbond schort bekerduels op na dood De Miguel

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.

38 minuten geleden
Go Ahead identificeert afstekers vuurwerk tegen Cambuur

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.

1 uur geleden
Infantino is 'zeer bedroefd' om dood van voetballer De Miguel

ZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.

2 uur geleden
Spaanse media: politie begint onderzoek naar dood van voetballer

MADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz geschokt door dood Spanjaard De Miguel

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

5 uur geleden
PSV-coach Bosz houdt basisplaats Pepi tegen Brugge voor mogelijk

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.

5 uur geleden