Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC voorkomt in laatste minuten verlies tegen FC Groningen

NEC voorkomt in laatste minuten verlies tegen FC Groningen

NIJMEGEN (ANP) - NEC is tegen FC Groningen aan een nederlaag ontsnapt. De club van coach Rogier Meijer werkte pas enkele minuten voor het einde een achterstand weg: 1-1. Beide clubs staan daardoor voorlopig in de middenmoot.

Laros Duarte brak het vrij saaie duel ongeveer een kwartier voor tijd open. Met een prachtige vrije trap passeerde hij doelman Jasper Cillessen, die bij zijn terugkeer in De Goffert tot dan enkele fraaie reddingen had verricht.

Enkele minuten voor het einde kwam de thuisclub op gelijke hoogte. Ibrahim Cissoko tikte de bal met veel gevoel binnen, na een fraaie pass over vele meters van Oussama Tannane.

Doelpunten waren er niet voor de rust, kansen wel. Voor NEC bijvoorbeeld was Mikkel Duelund met een aardige kopbal in de buurt van een treffer, maar doelman Michael Verrips stopte de inzet bekwaam. Ook waren er schoten van Tannane en Duelund, maar ook hier behield Verrips het overzicht.

De beste mogelijkheid voor Groningen in het eerste deel was voor Paulos Abraham, maar hij vond Cillessen op zijn weg. De keeper van Oranje had eerder in de uitwedstrijd tegen FC Volendam al zijn rentree gemaakt voor de Nijmegenaren.

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

43 minuten geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

52 minuten geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

1 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

1 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

3 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

4 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

4 uur geleden