NEC voorkomt in laatste minuten verlies tegen FC Groningen
NIJMEGEN (ANP) - NEC is tegen FC Groningen aan een nederlaag ontsnapt. De club van coach Rogier Meijer werkte pas enkele minuten voor het einde een achterstand weg: 1-1. Beide clubs staan daardoor voorlopig in de middenmoot.
Laros Duarte brak het vrij saaie duel ongeveer een kwartier voor tijd open. Met een prachtige vrije trap passeerde hij doelman Jasper Cillessen, die bij zijn terugkeer in De Goffert tot dan enkele fraaie reddingen had verricht.
Enkele minuten voor het einde kwam de thuisclub op gelijke hoogte. Ibrahim Cissoko tikte de bal met veel gevoel binnen, na een fraaie pass over vele meters van Oussama Tannane.
Doelpunten waren er niet voor de rust, kansen wel. Voor NEC bijvoorbeeld was Mikkel Duelund met een aardige kopbal in de buurt van een treffer, maar doelman Michael Verrips stopte de inzet bekwaam. Ook waren er schoten van Tannane en Duelund, maar ook hier behield Verrips het overzicht.
De beste mogelijkheid voor Groningen in het eerste deel was voor Paulos Abraham, maar hij vond Cillessen op zijn weg. De keeper van Oranje had eerder in de uitwedstrijd tegen FC Volendam al zijn rentree gemaakt voor de Nijmegenaren.
Meer uit Voetbal
LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.
8 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
15 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
1 dag geleden