Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC voorkomt in laatste minuten verlies tegen FC Groningen

NEC voorkomt in laatste minuten verlies tegen FC Groningen

NIJMEGEN (ANP) - NEC is tegen FC Groningen aan een nederlaag ontsnapt. De club van coach Rogier Meijer werkte pas enkele minuten voor het einde een achterstand weg: 1-1. Beide clubs staan daardoor voorlopig in de middenmoot.

Laros Duarte brak het vrij saaie duel ongeveer een kwartier voor tijd open. Met een prachtige vrije trap passeerde hij doelman Jasper Cillessen, die bij zijn terugkeer in De Goffert tot dan enkele fraaie reddingen had verricht.

Enkele minuten voor het einde kwam de thuisclub op gelijke hoogte. Ibrahim Cissoko tikte de bal met veel gevoel binnen, na een fraaie pass over vele meters van Oussama Tannane.

Doelpunten waren er niet voor de rust, kansen wel. Voor NEC bijvoorbeeld was Mikkel Duelund met een aardige kopbal in de buurt van een treffer, maar doelman Michael Verrips stopte de inzet bekwaam. Ook waren er schoten van Tannane en Duelund, maar ook hier behield Verrips het overzicht.

De beste mogelijkheid voor Groningen in het eerste deel was voor Paulos Abraham, maar hij vond Cillessen op zijn weg. De keeper van Oranje had eerder in de uitwedstrijd tegen FC Volendam al zijn rentree gemaakt voor de Nijmegenaren.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

6 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

13 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

15 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

16 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

17 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

18 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

20 uur geleden