NEC verzuimt te scoren tegen Sparta
NIJMEGEN (ANP) - Sparta heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie weer een punt gepakt. De ploeg van trainer Henk Fraser wist NEC in Nijmegen op 0-0 te houden. NEC verzuimde om voor eigen publiek een overwinning te boeken.
De thuisclub kreeg heel wat kansen, maar wist doelman Maduka Okoye niet te passeren. De Nigeriaanse international hield in de 22e minuut Elayis Tavsan van scoren af. De bal kwam in de rebound bij Jonathan Okita, maar diens schot werd van de lijn gekopt door Sparta-verdediger Dirk Abels. Kort voor rust schoot Dirk Proper de bal net naast het doel van Okoye.
Sparta, dat vorige week met 1-0 won van Go Ahead Eagles, was in de eerste helft alleen een keer gevaarlijk met een kopbal van aanvoerder Adil Auassar. De Rotterdammers ontsnapten na rust aan een strafschop en pakten dankzij doelman Okoye weer een punt. Sparta kwam op 21 punten, 1 meer dan hekkensluiter PEC Zwolle. De ploeg van Fraser moet komende maand nog de laatste 6 minuten van de uitwedstrijd tegen Vitesse uitspelen. Sparta verdedigt dan een voorsprong van 1-0. NEC staat met 32 punten in de middenmoot.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
45 minuten geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
1 dag geleden