Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC verzuimt te scoren tegen Sparta

NEC verzuimt te scoren tegen Sparta

NIJMEGEN (ANP) - Sparta heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie weer een punt gepakt. De ploeg van trainer Henk Fraser wist NEC in Nijmegen op 0-0 te houden. NEC verzuimde om voor eigen publiek een overwinning te boeken.

De thuisclub kreeg heel wat kansen, maar wist doelman Maduka Okoye niet te passeren. De Nigeriaanse international hield in de 22e minuut Elayis Tavsan van scoren af. De bal kwam in de rebound bij Jonathan Okita, maar diens schot werd van de lijn gekopt door Sparta-verdediger Dirk Abels. Kort voor rust schoot Dirk Proper de bal net naast het doel van Okoye.

Sparta, dat vorige week met 1-0 won van Go Ahead Eagles, was in de eerste helft alleen een keer gevaarlijk met een kopbal van aanvoerder Adil Auassar. De Rotterdammers ontsnapten na rust aan een strafschop en pakten dankzij doelman Okoye weer een punt. Sparta kwam op 21 punten, 1 meer dan hekkensluiter PEC Zwolle. De ploeg van Fraser moet komende maand nog de laatste 6 minuten van de uitwedstrijd tegen Vitesse uitspelen. Sparta verdedigt dan een voorsprong van 1-0. NEC staat met 32 punten in de middenmoot.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

9 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

9 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

12 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

13 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

14 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

16 uur geleden