Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC verwent volle Goffert met ruime zege op Fortuna: 4-1

NEC verwent volle Goffert met ruime zege op Fortuna: 4-1

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft ook de tweede wedstrijd na de winterstop gewonnen. De club uit Nijmegen versloeg Fortuna Sittard met 4-1 in een uitverkocht Goffert-stadion. NEC klom naar de elfde plaats, Fortuna behield ondanks de nederlaag de achtste plaats.

NEC en Fortuna lieten het eerste halfuur weinig zien. Pas nadat Vito van Crooij namens de thuisploeg een balletje achterlangs zijn standbeen op de paal schoot, kwam de wedstrijd los. Sami Ouaissa zette in de 34e minuut NEC op voorsprong door de bal uit een vrije trap fraai in de linkerbovenhoek te schieten.

Al snel volgde een reactie van de Limburgse ploeg. De bal rolde na een mislukte voorzet van Alen Halilovic voor de voeten van Loreintz Rosier, die hard uithaalde en voor de gelijkmaker tekende.

Van Crooij maakte er voor rust al bijna 2-1 van voor NEC; hij schoot de bal uit een vrije trap van 30 meter afstand op de lat. In de tweede helft lukte het hem wel en opmerkelijk genoeg scoorde de aanvallende middenvelder rechtstreeks uit een hoekschop. Doelman Luuk Koopmans van Fortuna sprong wel omhoog, maar raakte de indraaiende bal niet. Daarna waren Calvin Verdonk en invaller Thomas Ouwejan nog trefzeker voor NEC, waar aanwinst Bryan Linssen ook weer inviel.

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

7 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

9 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

9 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

10 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

12 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

16 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 dag geleden