Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC verhuurt aanvaller González aan Racing Santander

NEC verhuurt aanvaller González aan Racing Santander

NIJMEGEN (ANP) - NEC Nijmegen verhuurt aanvaller Rober González voor de rest van het seizoen aan de Spaanse club Racing Santander. Trainer Rogier Meijer maakt de laatste tijd steeds minder gebruik van de 24-jarige Spanjaard.

"Rober kwam steeds minder aan spelen toe bij ons en dus is deze verhuur een mooie oplossing voor alle partijen", licht technisch directeur Carlos Aalbers het vertrek toe op de website van de club.

González kwam vorig seizoen op huurbasis uit voor NEC en was zesmaal trefzeker in 29 wedstrijden. Afgelopen zomer namen de Nijmegenaren hem definitief over van Real Betis en tekende hij een contract tot de zomer van 2027. Dit seizoen speelde hij in zeventien wedstrijden voor NEC en scoorde twee keer. Racing Santander is koploper van de Segunda División, het tweede niveau in Spanje.

Meer uit Voetbal

Duizenden fans huldigen selectie van kampioen ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.

1 uur geleden
Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

6 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

6 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

7 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

18 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

19 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

20 uur geleden