NEC-verdediger Van Wermeskerken vertrekt naar Japan
NIJMEGEN (ANP) - Sai van Wermeskerken (29) gaat NEC na drie maanden alweer verlaten. De Eredivisionist uit Nijmegen heeft de Japans/Nederlandse rechtsback de kans gegeven naar Japan af te reizen om een transfer af te ronden. Volgens NEC zijn Kawasaki Frontale en Van Wermeskerken het op hoofdlijnen eens over een transfer. Begin deze week ondergaat hij de medische keuring.
Van Wermeskerken, geboren in Maastricht, ondertekende eind oktober een contract bij NEC nadat hij eerder in Nederland uitkwam voor FC Dordrecht, SC Cambuur en PEC Zwolle. Hij speelde drie competitieduels voor de Nijmegenaren. "We hebben Sai eind oktober naar Nijmegen gehaald omdat Brayann Pereira een blessure had opgelopen", zegt technisch directeur Carlos Aalbers op de website van de club. "Sai kon ons voor een korte periode helpen, zodat we de rechtsbackpositie weer dubbel bezet hadden. Hij gaf toen al aan de ambitie te hebben om in Japan te gaan voetballen en daarom hebben we destijds afspraken gemaakt over een transfer in de winterstop."
Meer uit Voetbal
FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft drie dagen voor de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League bij Real Madrid op de valreep gewonnen van SC Freiburg. De koploper van Duitsland draaide in de slotfase van het uitduel een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege.
9 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Armando Obispo doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Utrecht in de Eredivisie. De centrale verdediger had een basisplaats, maar kreeg klachten tijdens de warming-up. Yarek Gasiorowski neemt de plaats van Obispo naast aanvoerder Jerdy Schouten in.
12 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
4 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
19 uur geleden