Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC-verdediger Van Wermeskerken vertrekt naar Japan

NEC-verdediger Van Wermeskerken vertrekt naar Japan

NIJMEGEN (ANP) - Sai van Wermeskerken (29) gaat NEC na drie maanden alweer verlaten. De Eredivisionist uit Nijmegen heeft de Japans/Nederlandse rechtsback de kans gegeven naar Japan af te reizen om een transfer af te ronden. Volgens NEC zijn Kawasaki Frontale en Van Wermeskerken het op hoofdlijnen eens over een transfer. Begin deze week ondergaat hij de medische keuring.

Van Wermeskerken, geboren in Maastricht, ondertekende eind oktober een contract bij NEC nadat hij eerder in Nederland uitkwam voor FC Dordrecht, SC Cambuur en PEC Zwolle. Hij speelde drie competitieduels voor de Nijmegenaren. "We hebben Sai eind oktober naar Nijmegen gehaald omdat Brayann Pereira een blessure had opgelopen", zegt technisch directeur Carlos Aalbers op de website van de club. "Sai kon ons voor een korte periode helpen, zodat we de rechtsbackpositie weer dubbel bezet hadden. Hij gaf toen al aan de ambitie te hebben om in Japan te gaan voetballen en daarom hebben we destijds afspraken gemaakt over een transfer in de winterstop."

Meer uit Voetbal

Wielrenner Van Aert wint opnieuw, na herbekijken fotofinish

SKIVE (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert heeft donderdag na de eerste ook de tweede etappe in de Ronde van Denemarken gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike maakt in Denemarken zijn rentree na een blessure waardoor hij de Tour de France miste.

37 minuten geleden
UEFA haalt hard uit naar FIFA om commercialiseringsplannen WK

NYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft hard uitgehaald naar de FIFA in verband met de commercialiseringsplannen rond het WK voetbal. In de verklaring waarin de UEFA donderdag kenbaar heeft gemaakt de competities van de FIFA te boycotten, maakt de bond duidelijk dat het WK "niet te koop" is. Alle 55 UEFA-landen stemden donderdag tijdens een spoedberaad in met de boycot, zolang de plannen op tafel liggen.

1 uur geleden
KNVB wijst FIFA-plannen vercommercialisering van de hand

ZEIST (ANP) - De KNVB wil geen concessies doen als het gaat om de plannen van de FIFA om het WK voetbal verder te vercommercialiseren. Dat stelt de Nederlandse voetbalbond in een reactie tegen het ANP na afloop van een vergadering van de UEFA. De KNVB laat weten net als 54 andere leden van de UEFA niet in te stemmen met een voorstel van FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

1 uur geleden
Engelse voetbalbond gaat discriminatie strenger bestraffen

LONDEN (ANP) - Profvoetballers die zich in de Engelse Premier League schuldig maken aan discriminatie krijgen een schorsing van minimaal tien wedstrijden. Dat is in de aangescherpte richtlijnen van de Engelse voetbalbond (FA) vastgelegd, maakte de FA donderdag bekend.

1 uur geleden
UEFA-landen boycotten FIFA als commercialiseringsplan blijft

NYON (ANP) - De 55 bij de Europese voetbalbond UEFA aangesloten bonden hebben unaniem besloten alle competities van de FIFA te boycotten als de wereldvoetbalbond vasthoudt aan plannen om belangen in haar competities te verkopen aan private investeerders. Dit besluit werd donderdag genomen tijdens een spoedvergadering.

1 uur geleden
Oud-international Janssen vervolgt voetbalcarrière in Amerika

PORTLAND (ANP) - Aanvaller Vincent Janssen vervolgt zijn voetbalcarrière bij het Amerikaanse Portland Timbers in de Major League Soccer. De 32-jarige oud-international komt transfervrij over van Royal Antwerp FC en tekent een contract voor twee jaar bij de club uit de staat Oregon.

20 uur geleden
Fenerbahçe met Aké door naar derde voorronde Champions League

ZABRZE (ANP) - Fenerbahçe heeft zich ten koste van Górnik Zabrze geplaatst voor de derde voorronde van de Champions League. De Turkse club van de Nederlanders Nathan Aké en Jayden Oosterwolde speelde in de returnwedstrijd in Polen met 1-1 gelijk. Fenerbahçe had de eerste wedstrijd in Istanbul met 1-0 gewonnen.

20 uur geleden