Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC trekt goede lijn ook zonder vertrokken Mattsson door

NEC trekt goede lijn ook zonder vertrokken Mattsson door

NIJMEGEN (ANP) - NEC is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. In de eerste wedstrijd zonder de naar FC Kopenhagen vertrokken topscorer Magnus Mattsson, rekenden de Nijmegenaren af met Heracles Almelo: 3-1. NEC verloor begin december voor het laatst en pakte uit de laatste zeven duels 17 punten.

In de beginfase leek het er niet op dat NEC de stijgende lijn zou doorzetten. Jizz Hornkamp kopte Heracles al in de 3e minuut op voorsprong. Voor de spits betekende het zijn derde doelpunt in de laatste drie duels. Oud-NEC'er Jordy Bruijn leek de voorsprong na ruim een kwartier te verdubbelen, maar zijn doelpunt werd afgekeurd om buitenspel.

Heracles hield dankzij keeper Michael Brouwer tot de rust stand. NEC sloeg in de tweede helft alsnog toe. Na een overtreding van Sven Sonnenberg op Koki Ogawa benutte Ogawa de strafschop zelf. De Japanner had na een uur spelen weer succes, dit keer met een goede kopbal na een voorzet van Sontje Hansen. Nieuwkomer Tjaronn Chery zorgde uit een vrije trap, die door de muur van Heracles spelers heen ging, voor de 3-1. Scheidsrechter Marc Nagtegaal had de bal eerst op de penaltystip gelegd, maar de overtreding bleek buiten het zestienmetergebied te zijn gemaakt.

Heracles blijft door het verlies vijftiende met 4 punten meer dan nummer 16 RKC Waalwijk.

Meer uit Voetbal

Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

4 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

4 uur geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

15 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

16 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

18 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

19 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

20 uur geleden