NEC-trainer Meijer: het verschil met Feyenoord was erg klein
ROTTERDAM (ANP) - NEC-trainer Rogier Meijer toonde zich na de nederlaag in de bekerfinale tegen Feyenoord (1-0) vrij nuchter en realistisch. "Topwedstrijden worden op momenten beslist. Dat willen we graag verbeteren", doelde hij op het enige doelpunt, na een uur spelen, van Igor Paixão.
"Uiteraard ben ik ook teleurgesteld. Als ploeg hadden we het gevoel dat we een resultaat konden halen. Het verschil tussen Feyenoord en NEC was vandaag erg klein", vervolgde Meijer, die zijn elftal een compliment gaf. "Ik ben trots op de manier waarop we ons gepresenteerd hebben tegen de, in mijn ogen, best voetballende ploeg van Nederland. Of we wat hebben laten liggen? Daar ga ik de komende dagen eens goed over nadenken."
Meijer is niet bang dat de bekernederlaag doorwerkt richting het einde van de competitie, waarin NEC zich via de play-offs alsnog kan plaatsen voor Europees voetbal. "Ik weet 100 procent zeker dat we niet instorten. Volgende week tegen AZ zullen we ons weer laten zien."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
10 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
10 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
12 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
12 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
14 uur geleden