NEC-trainer Meijer: het verschil met Feyenoord was erg klein
ROTTERDAM (ANP) - NEC-trainer Rogier Meijer toonde zich na de nederlaag in de bekerfinale tegen Feyenoord (1-0) vrij nuchter en realistisch. "Topwedstrijden worden op momenten beslist. Dat willen we graag verbeteren", doelde hij op het enige doelpunt, na een uur spelen, van Igor Paixão.
"Uiteraard ben ik ook teleurgesteld. Als ploeg hadden we het gevoel dat we een resultaat konden halen. Het verschil tussen Feyenoord en NEC was vandaag erg klein", vervolgde Meijer, die zijn elftal een compliment gaf. "Ik ben trots op de manier waarop we ons gepresenteerd hebben tegen de, in mijn ogen, best voetballende ploeg van Nederland. Of we wat hebben laten liggen? Daar ga ik de komende dagen eens goed over nadenken."
Meijer is niet bang dat de bekernederlaag doorwerkt richting het einde van de competitie, waarin NEC zich via de play-offs alsnog kan plaatsen voor Europees voetbal. "Ik weet 100 procent zeker dat we niet instorten. Volgende week tegen AZ zullen we ons weer laten zien."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
8 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
10 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
1 dag geleden