NEC-trainer Meijer: het verschil met Feyenoord was erg klein
ROTTERDAM (ANP) - NEC-trainer Rogier Meijer toonde zich na de nederlaag in de bekerfinale tegen Feyenoord (1-0) vrij nuchter en realistisch. "Topwedstrijden worden op momenten beslist. Dat willen we graag verbeteren", doelde hij op het enige doelpunt, na een uur spelen, van Igor Paixão.
"Uiteraard ben ik ook teleurgesteld. Als ploeg hadden we het gevoel dat we een resultaat konden halen. Het verschil tussen Feyenoord en NEC was vandaag erg klein", vervolgde Meijer, die zijn elftal een compliment gaf. "Ik ben trots op de manier waarop we ons gepresenteerd hebben tegen de, in mijn ogen, best voetballende ploeg van Nederland. Of we wat hebben laten liggen? Daar ga ik de komende dagen eens goed over nadenken."
Meijer is niet bang dat de bekernederlaag doorwerkt richting het einde van de competitie, waarin NEC zich via de play-offs alsnog kan plaatsen voor Europees voetbal. "Ik weet 100 procent zeker dat we niet instorten. Volgende week tegen AZ zullen we ons weer laten zien."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
10 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
12 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
13 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
13 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
18 uur geleden