Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC stopt negatieve reeks met kleine zege bij PEC Zwolle

NEC stopt negatieve reeks met kleine zege bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - NEC heeft zijn negatieve reeks afgesloten met een kleine overwinning bij PEC Zwolle. De formatie van trainer Rogier Meijer won met 1-0 van de concurrent. Koki Ogawa tekende in de 23e minuut voor de enige treffer.

NEC had slechts 1 punt gehaald uit de laatste vijf competitieduels voor de winterstop, terwijl de Nijmegenaren ook werden uitgeschakeld in de KNVB-beker door Heracles Almelo. De ploeg bezet de twaalfde plaats op de ranglijst met 20 punten. PEC Zwolle heeft 3 punten minder en staat één plek lager.

Na een matige openingsfase waren de eerste mogelijkheden voor de bezoekers. Vito van Crooij verprutste nog een grote kans en een schot van Mees Hoedemakers werd geblokt, maar Ogawa opende alsnog de score. Na een steekbal van Dirk Proper rondde de spits beheerst af: 0-1. PEC Zwolle liet zich na de treffer meer zien. Damian van der Haar schoot net naast, waarna Dylan Vente in de handen van keeper Robin Roefs kopte.

Ook na rust ging PEC Zwolle op zoek naar de gelijkmaker. Dave van den Berg kreeg een schietkans en Filip Krastev was twee keer gevaarlijk, maar Roefs liet zich niet verrassen. Nieuwkomer Bryan Linssen maakte in de 76e minuut zijn debuut bij NEC.

Meer uit Voetbal

Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

44 minuten geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

1 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

1 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

2 uur geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

2 uur geleden
Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

4 uur geleden
Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

6 uur geleden