NEC stopt negatieve reeks met kleine zege bij PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - NEC heeft zijn negatieve reeks afgesloten met een kleine overwinning bij PEC Zwolle. De formatie van trainer Rogier Meijer won met 1-0 van de concurrent. Koki Ogawa tekende in de 23e minuut voor de enige treffer.
NEC had slechts 1 punt gehaald uit de laatste vijf competitieduels voor de winterstop, terwijl de Nijmegenaren ook werden uitgeschakeld in de KNVB-beker door Heracles Almelo. De ploeg bezet de twaalfde plaats op de ranglijst met 20 punten. PEC Zwolle heeft 3 punten minder en staat één plek lager.
Na een matige openingsfase waren de eerste mogelijkheden voor de bezoekers. Vito van Crooij verprutste nog een grote kans en een schot van Mees Hoedemakers werd geblokt, maar Ogawa opende alsnog de score. Na een steekbal van Dirk Proper rondde de spits beheerst af: 0-1. PEC Zwolle liet zich na de treffer meer zien. Damian van der Haar schoot net naast, waarna Dylan Vente in de handen van keeper Robin Roefs kopte.
Ook na rust ging PEC Zwolle op zoek naar de gelijkmaker. Dave van den Berg kreeg een schietkans en Filip Krastev was twee keer gevaarlijk, maar Roefs liet zich niet verrassen. Nieuwkomer Bryan Linssen maakte in de 76e minuut zijn debuut bij NEC.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
9 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
12 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
14 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
15 uur geleden