Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC stopt negatieve reeks met kleine zege bij PEC Zwolle

NEC stopt negatieve reeks met kleine zege bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - NEC heeft zijn negatieve reeks afgesloten met een kleine overwinning bij PEC Zwolle. De formatie van trainer Rogier Meijer won met 1-0 van de concurrent. Koki Ogawa tekende in de 23e minuut voor de enige treffer.

NEC had slechts 1 punt gehaald uit de laatste vijf competitieduels voor de winterstop, terwijl de Nijmegenaren ook werden uitgeschakeld in de KNVB-beker door Heracles Almelo. De ploeg bezet de twaalfde plaats op de ranglijst met 20 punten. PEC Zwolle heeft 3 punten minder en staat één plek lager.

Na een matige openingsfase waren de eerste mogelijkheden voor de bezoekers. Vito van Crooij verprutste nog een grote kans en een schot van Mees Hoedemakers werd geblokt, maar Ogawa opende alsnog de score. Na een steekbal van Dirk Proper rondde de spits beheerst af: 0-1. PEC Zwolle liet zich na de treffer meer zien. Damian van der Haar schoot net naast, waarna Dylan Vente in de handen van keeper Robin Roefs kopte.

Ook na rust ging PEC Zwolle op zoek naar de gelijkmaker. Dave van den Berg kreeg een schietkans en Filip Krastev was twee keer gevaarlijk, maar Roefs liet zich niet verrassen. Nieuwkomer Bryan Linssen maakte in de 76e minuut zijn debuut bij NEC.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

9 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

13 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden