NEC stopt negatieve reeks met kleine zege bij PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - NEC heeft zijn negatieve reeks afgesloten met een kleine overwinning bij PEC Zwolle. De formatie van trainer Rogier Meijer won met 1-0 van de concurrent. Koki Ogawa tekende in de 23e minuut voor de enige treffer.
NEC had slechts 1 punt gehaald uit de laatste vijf competitieduels voor de winterstop, terwijl de Nijmegenaren ook werden uitgeschakeld in de KNVB-beker door Heracles Almelo. De ploeg bezet de twaalfde plaats op de ranglijst met 20 punten. PEC Zwolle heeft 3 punten minder en staat één plek lager.
Na een matige openingsfase waren de eerste mogelijkheden voor de bezoekers. Vito van Crooij verprutste nog een grote kans en een schot van Mees Hoedemakers werd geblokt, maar Ogawa opende alsnog de score. Na een steekbal van Dirk Proper rondde de spits beheerst af: 0-1. PEC Zwolle liet zich na de treffer meer zien. Damian van der Haar schoot net naast, waarna Dylan Vente in de handen van keeper Robin Roefs kopte.
Ook na rust ging PEC Zwolle op zoek naar de gelijkmaker. Dave van den Berg kreeg een schietkans en Filip Krastev was twee keer gevaarlijk, maar Roefs liet zich niet verrassen. Nieuwkomer Bryan Linssen maakte in de 76e minuut zijn debuut bij NEC.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
4 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
10 uur geleden