Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC-spits Dost blijft nacht in ziekenhuis Alkmaar

NEC-spits Dost blijft nacht in ziekenhuis Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - NEC-spits Bas Dost zal de nacht doorbrengen in het ziekenhuis in Alkmaar. "Hij is daar in goede handen", zei directeur Wilco van Schaik van de Nijmeegse Eredivisieclub in het NOS-programma Studio Voetbal.

De 34-jarige Dost verloor in het uitduel met AZ het bewustzijn en werd even later bij kennis gebracht. Het is niet duidelijk of daar reanimatie voor nodig was. Hij werd nadien naar het ziekenhuis gebracht voor nadere onderzoeken.

Dost heeft inmiddels vanuit het ziekenhuis zelf al laten weten dat het naar omstandigheden goed met hem gaat. "Het gaat goed met me. De hulp die ik op het veld heb gekregen was fantastisch. Ik ben nu in het ziekenhuis en ik voel me goed. Bedankt voor alle support!", liet de speler weten via de sociale media van NEC.

Van Schaik meldde dat Dost op de brancard onderweg naar het ziekenhuis al aan zijn teamgenoten in de kleedkamer liet weten dat het goed met hem ging. "Dat was sterk van hem en ook nodig, want er was wel wat gebeurd in die kleedkamer. Het is voor al die jongens een heftige gebeurtenis geweest. Zij zullen maandag ook bijeenkomen om er met elkaar over te praten, want dat is belangrijk bij heftige zaken."

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

1 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

1 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

2 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

4 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

5 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

8 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

8 uur geleden