
NEC-speler Proper na botsing in ziekenhuis voor onderzoek
NIJMEGEN (ANP) - NEC-speler Dirk Proper moest zaterdag in het duel met Willem II (1-1) na een botsing met ploeggenoot Koki Ogawa in de eerste helft met brancard van het veld. De aanvoerder van de Nijmegenaren is naar het ziekenhuis gebracht voor onderzoek. Volgens ploeggenoot Calvin Verdonk gaat het weer redelijk goed met Proper.
"Hij is naar het ziekenhuis gebracht voor nader onderzoek en we zullen moeten afwachten wat daar uitkomt", zei trainer Rogier Meijer via de club. Hij vermeldde nog dat de voetballer ook een flinke wond boven zijn oog had.
Verdonk zei na afloop van de wedstrijd dat hij net had gehoord dat het weer redelijk goed ging met zijn teamgenoot. "Het was heftig. Ik hoorde die botsing", zei hij bij ESPN. "Ik keek snel toen hij op de grond lag en dat zag er voor mijn gevoel niet goed uit, waardoor ik direct wegkeek. Ik hoopte dat het goed zou komen."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA heeft donderdag 74 aanklachten ingediend tegen Chelsea. De aanklachten betreffen overtredingen van de regels voor makelaars en die voor samenwerking met tussenpersonen en investeringen van derden in spelers.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met drie spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo, doelman Maximilian Brüll en controlerende middenvelder Marco Schikora vast.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Mickaël Tirpan beëindigt zijn voetballoopbaan. De 31-jarige Belgische verdediger heeft dat besloten na overleg met zijn club Willem II en medische specialisten. Tirpan lijdt aan sarcoïdose, een zeldzame stoornis in het afweersysteem waarbij ontstekingen ontstaan in organen en weefsels.
6 uur geledenCARACAS (ANP/BELGA) - De voetbalbonden van Venezuela en Peru hebben hun bondscoach ontslagen. Beide landen slaagden er niet in zich te plaatsen voor het wereldkampioenschap van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met twee spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo en doelman Maximilian Brüll vast.
7 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft bij zijn club Corinthians in Brazilië een blessure opgelopen. De 31-jarige aanvaller moest zich in de bekerwedstrijd tegen Athletico-PR aan het einde van de eerste helft laten wisselen. Depay leek last te hebben van zijn linkerdijbeen.
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse Voetbalbond (SVB) gaat een formeel protest indienen bij de voetbalbonden FIFA en Concacaf naar aanleiding van racistische uitingen naar spelers tijdens en na de uitwedstrijd uit de WK-kwalificatiereeks tegen El Salvador. Dat melden Surinaamse media.
16 uur geleden