
NEC-speler Proper met hersenschudding ontslagen uit ziekenhuis
NIJMEGEN (ANP) - NEC-speler Dirk Proper is ontslagen uit het ziekenhuis na zijn botsing van zaterdag in het duel met Willem II (1-1). De club uit Nijmegen meldt dat de 23-jarige middenvelder een hersenschudding heeft opgelopen en "de komende tijd van dag tot dag bekijkt hoe zijn herstel verloopt".
NEC meldde zondag dat Proper het na "een pittige nacht in het ziekenhuis naar omstandigheden goed maakte". Proper en ploeggenoot Koki Ogawa botsten een dag eerder in het thuisduel met Willem II hard met hun hoofden tegen elkaar. Na een langdurige blessurebehandeling werd Proper per brancard van het veld afgevoerd en naar het ziekenhuis gebracht voor nader onderzoek.
NEC speelt zondag het uitduel met Ajax en komt daarna nog in actie tegen NAC Breda en Heracles Almelo.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA heeft donderdag 74 aanklachten ingediend tegen Chelsea. De aanklachten betreffen overtredingen van de regels voor makelaars en die voor samenwerking met tussenpersonen en investeringen van derden in spelers.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met drie spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo, doelman Maximilian Brüll en controlerende middenvelder Marco Schikora vast.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Mickaël Tirpan beëindigt zijn voetballoopbaan. De 31-jarige Belgische verdediger heeft dat besloten na overleg met zijn club Willem II en medische specialisten. Tirpan lijdt aan sarcoïdose, een zeldzame stoornis in het afweersysteem waarbij ontstekingen ontstaan in organen en weefsels.
3 uur geledenCARACAS (ANP/BELGA) - De voetbalbonden van Venezuela en Peru hebben hun bondscoach ontslagen. Beide landen slaagden er niet in zich te plaatsen voor het wereldkampioenschap van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met twee spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo en doelman Maximilian Brüll vast.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft bij zijn club Corinthians in Brazilië een blessure opgelopen. De 31-jarige aanvaller moest zich in de bekerwedstrijd tegen Athletico-PR aan het einde van de eerste helft laten wisselen. Depay leek last te hebben van zijn linkerdijbeen.
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse Voetbalbond (SVB) gaat een formeel protest indienen bij de voetbalbonden FIFA en Concacaf naar aanleiding van racistische uitingen naar spelers tijdens en na de uitwedstrijd uit de WK-kwalificatiereeks tegen El Salvador. Dat melden Surinaamse media.
14 uur geleden