NEC speelt komende 2 thuisduels zonder publiek in Goffertstadion
NIJMEGEN (ANP) - NEC zal in elk geval de eerstvolgende twee thuiswedstrijden in het eigen Goffertstadion afwerken zonder publiek. Het gaat om de duels met FC Groningen (31 oktober) en sc Heerenveen (6 november). De Nijmeegse club is er niet in geslaagd om op korte termijn een geschikte andere locatie te vinden voor de komende thuiswedstrijden.
Het stadion van de Nijmeegse eredivisionist is voor onbepaalde tijd gesloten voor publiek nadat op zondag 17 oktober een deel van een tribune met hossende supporters was ingestort na de Gelderse derby tegen Vitesse (0-1). Daarbij vielen wonderwel geen gewonden.
Volgens de clubleiding staat NEC er momenteel door de gebeurtenissen rondom het duel met Vitesse niet goed op bij meerdere gemeenten. Na de derby tegen Vitesse waren er buiten het stadion flinke rellen. "We kijken nu naar wat wél kan", laat algemeen directeur Wilco van Schaik weten.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
13 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden