Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC speelt komende 2 thuisduels zonder publiek in Goffertstadion

NEC speelt komende 2 thuisduels zonder publiek in Goffertstadion

NIJMEGEN (ANP) - NEC zal in elk geval de eerstvolgende twee thuiswedstrijden in het eigen Goffertstadion afwerken zonder publiek. Het gaat om de duels met FC Groningen (31 oktober) en sc Heerenveen (6 november). De Nijmeegse club is er niet in geslaagd om op korte termijn een geschikte andere locatie te vinden voor de komende thuiswedstrijden.

Het stadion van de Nijmeegse eredivisionist is voor onbepaalde tijd gesloten voor publiek nadat op zondag 17 oktober een deel van een tribune met hossende supporters was ingestort na de Gelderse derby tegen Vitesse (0-1). Daarbij vielen wonderwel geen gewonden.

Volgens de clubleiding staat NEC er momenteel door de gebeurtenissen rondom het duel met Vitesse niet goed op bij meerdere gemeenten. Na de derby tegen Vitesse waren er buiten het stadion flinke rellen. "We kijken nu naar wat wél kan", laat algemeen directeur Wilco van Schaik weten.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

2 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

2 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

3 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

3 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

4 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

14 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

14 uur geleden