NEC ruim langs Jong FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Subtopper NEC heeft in de Keuken Kampioen Divisie met ruime cijfers gewonnen van Jong Utrecht. Het duel op Sportcomplex Zoudenbalch eindigde in 1-4. Bij de rust was de stand nog in evenwicht: 1-1. Voor de bezoekers kwamen Jonathan Okita, Bart van Rooij, Souffian el Karouani en Terell Ondaan tot scoren.
Hicham Acheffay maakte namens de thuisploeg in de elfde minuut de eerste goal van de wedstrijd. Jong FC Utrecht moest na ruim een half uur met tien man verder nadat Sylian Mokono binnen 2 minuten twee keer geel had gekregen.
NEC, dat in de vorige wedstrijd FC Eindhoven met 6-0 versloeg, staat op de vijfde plek. Jong Utrecht blijft in de onderste regionen hangen.
Het duel tussen Jong Ajax en Jong AZ eindigde in Amsterdam in 3-2. Brian Brobbey scoorde twee keer voor de thuisploeg. Jong Ajax haalde de overwinning met tien man binnen. De Deen Victor Jensen werd in de 22e minuut uit het veld gestuurd.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan in de achtste finale van het WK tegen gastland Mexico mogelijk nog niet beschikken over Reece James. De rechtsback ontbrak op de laatste training van het Engelse elftal voorafgaand aan het duel in het Aztekenstadion, in de nacht van zondag op maandag (02.00 uur Nederlandse tijd).
4 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.
7 uur geledenTUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
10 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.
10 uur geledenHOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.
11 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.
11 uur geledenERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.
11 uur geleden