Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC neemt in tweede helft afstand van tiental RKC Waalwijk

NEC neemt in tweede helft afstand van tiental RKC Waalwijk

WAALWIJK (ANP) - NEC heeft de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk gewonnen. De ploeg van coach Rogier Meijer was in Waalwijk met 3-0 te sterk voor de hekkensluiter van de Eredivisie, die de tweede helft met tien man moest spelen.

NEC stijgt door de zege naar de achtste plek met 16 punten. RKC blijft laatste met 4 punten en moest toezien hoe concurrenten als FC Groningen en PEC Zwolle wel 3 punten pakten. RKC had vorige week in het duel met concurrent Almere City voor het eerst in dit seizoen in de Eredivisie gewonnen. NEC was vorige week met 6-0 te sterk voor FC Groningen en behaalde daarmee de vierde overwinning in de competitie.

De thuisploeg had het overwicht in de eerste helft. Dat leidde tot kleine kansjes. Vlak voor de rust dupeerde Daouda Weidmann zijn ploeg echter door in korte tijd twee gele kaarten te pakken. Het was al de zesde rode kaart voor de Waalwijkers dit seizoen.

Met tien man zette RKC aan het begin van de tweede helft nog druk, maar NEC werd langzamerhand steeds sterker. Een corner van Vito van Crooij werd met het hoofd verlengd door Rober González en vervolgens binnengewerkt door Koki Ogawa. Enkele minuten later kopte Sami Ouaissa uit een voorzet van Brayann Pereira de tweede voor NEC binnen. In de slotfase bepaalde Iván Márquez met de derde treffer uit een corner van Van Crooij de eindstand.

Meer uit Voetbal

Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

2 minuten geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

3 minuten geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

3 minuten geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

1 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

1 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

1 uur geleden
Feyenoord speelt gelijk tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.

2 uur geleden