Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC neemt afscheid van Deense spelmaker Duelund

NEC neemt afscheid van Deense spelmaker Duelund

NIJMEGEN (ANP) - De Deense voetballer Mikkel Duelund vertrekt per direct bij NEC Nijmegen. De club uit de Eredivisie heeft de huurovereenkomst met Dinamo Kiev ontbonden, waardoor de middenvelder nu zijn transfer naar Aarhus in zijn vaderland kan afronden.

De 25-jarige Duelund stond de laatste drie wedstrijden wel in de basis bij NEC, maar hij zag kennelijk zelf geen toekomst bij de nummer 9 in de stand. "Het is belangrijk dat er perspectief is voor een speler en dat ontbrak steeds meer na de competitiestart", zegt technisch directeur Carlos Aalbers. "Mikkel heeft zich altijd professioneel opgesteld en om die reden waren we ook bereid om mee te werken aan een transfer, mede vanwege het feit dat we zijn vertrek intern kunnen opvangen."

Duelund kwam gedurende anderhalf jaar tot 41 officiële optredens voor NEC. De spelmaker was in die periode goed voor vier doelpunten en vijf assists.

Meer uit Voetbal

Díaz leidt Colombia met doelpunt en assist naar zege op het WK

MEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.

1 uur geleden
Gedragen shirts van Nederlands elftal op WK zijn populair

KANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.

1 uur geleden
Ghana verslaat Panama met doelpunt ver in de blessuretijd

TORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.

3 uur geleden
FIFA: 400.000 online haatdragende reacties verwijderd rondom WK

ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).

5 uur geleden
Kane helpt Engeland met twee treffers aan WK-zege op Kroatië

ARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.

6 uur geleden
Portugal blijft in eerste WK-duel steken op 1-1 tegen Congo

HOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
Zuid-Afrikaan Zwane 3 duels geschorst na rood in openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.

10 uur geleden