Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC neemt afscheid van Deense spelmaker Duelund

NEC neemt afscheid van Deense spelmaker Duelund

NIJMEGEN (ANP) - De Deense voetballer Mikkel Duelund vertrekt per direct bij NEC Nijmegen. De club uit de Eredivisie heeft de huurovereenkomst met Dinamo Kiev ontbonden, waardoor de middenvelder nu zijn transfer naar Aarhus in zijn vaderland kan afronden.

De 25-jarige Duelund stond de laatste drie wedstrijden wel in de basis bij NEC, maar hij zag kennelijk zelf geen toekomst bij de nummer 9 in de stand. "Het is belangrijk dat er perspectief is voor een speler en dat ontbrak steeds meer na de competitiestart", zegt technisch directeur Carlos Aalbers. "Mikkel heeft zich altijd professioneel opgesteld en om die reden waren we ook bereid om mee te werken aan een transfer, mede vanwege het feit dat we zijn vertrek intern kunnen opvangen."

Duelund kwam gedurende anderhalf jaar tot 41 officiële optredens voor NEC. De spelmaker was in die periode goed voor vier doelpunten en vijf assists.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Chelsea na strafschoppen in League Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.

9 uur geleden
Sc Heerenveen bekert verder na uitzege op Excelsior Maassluis

MAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.

9 uur geleden
Willem II haalt Streppel terug als hoofdtrainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.

13 uur geleden
TOP Oss schakelt PEC Zwolle uit in KNVB-beker

ZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.

13 uur geleden
Fortuna ten koste van Sparta door in KNVB-beker na penalty's

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.

13 uur geleden
Trainer Kompany van Bayern München heeft ziekenhuis verlaten

MÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.

14 uur geleden
Internazionale wint dankzij twee eigen doelpunten van Venezia

VENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.

15 uur geleden