Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC naar kwartfinale KNVB-beker na zege op Go Ahead

NEC naar kwartfinale KNVB-beker na zege op Go Ahead

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van Rogier Meijer was in het eigen stadion met 2-1 te sterk voor Go Ahead Eagles.

Het verschil op de ranglijst van de Eredivisie tussen de twee clubs is slechts 1 punt, in het voordeel van nummer 7 Go Ahead. Ook tijdens het eerste half uur in De Goffert bleek dat er weinig verschil tussen de ploegen was. NEC nam vervolgens het initiatief en zag Magnus Mattsson op de paal schieten. Tien minuten voor rust was het wel raak, nadat Koki Ogawa de hoek had gevonden met een laag schot, 1-0.

Go Ahead kwam sterk terug na rust, maar creëerde weinig grote kansen. Mattsson miste vervolgens een grote mogelijkheid om de wedstrijd te beslissen, voordat Sai van Wermeskerken alsnog op fraaie wijze met een volley van afstand de 2-0 maakte. Go Ahead-verdediger Gerrit Nauber maakte het nog even spannend in de 88e minuut door via een tegenstander de 2-1 binnen te koppen, maar verder kwamen de bezoekers niet.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

4 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

5 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

5 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

5 uur geleden