Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC krijgt weer boete voor afsteken vuurwerk

NEC krijgt weer boete voor afsteken vuurwerk

NIJMEGEN (ANP) - Voetbalclub NEC heeft weer een boete gekregen van de aanklager betaald voetbal voor het afsteken van vuurwerk. Dat is gebeurd rond de thuiswedstrijd tegen FC Twente op 10 augustus. De boete bedraagt 7500 euro.

"Ook de afgelopen seizoenen is er door NEC voor duizenden euro's aan boetes betaald. Op deze manier wordt de club benadeeld door de supporter die ervoor kiest om op persoonlijke titel vuurwerk af te steken in het voetbalstadion", schrijft de club uit Nijmegen op zijn website.

NEC, de nummer 12 van de Eredivisie, doet er naar eigen zeggen alles aan om supporters die vuurwerk afsteken te identificeren en het boetebedrag op hen te verhalen.

Meer uit Voetbal

FC Twente contracteert Israëlische verdediger Lemkin

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Stav Lemkin aan de selectie toegevoegd. De 22-jarige Israëlische verdediger komt over van Sjachtar Donetsk en ondertekent een driejarig contract.

2 uur geleden
Kuijt volgt bij FC Dordrecht Boel op als hoofdtrainer

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt is de nieuwe trainer van FC Dordrecht. De voormalig international is bij de eerstedivisionist de opvolger van Melvin Boel, die onlangs de overstap maakte naar Go Ahead Eagles.

3 uur geleden
Perisic verlengt contract bij PSV met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Ivan Perisic blijft bij PSV voetballen. De 36-jarige aanvaller verlengde vrijdag zijn contract met twee jaar, tot de zomer van 2027.

3 uur geleden
Oranjevrouwen winnen besloten oefenduel met 3-0 van Finland

LEEUWARDEN (ANP) - Nederland heeft op vrijdagmiddag een besloten oefenwedstrijd in Leeuwarden met 3-0 gewonnen van Finland. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. De doelpunten van de Oranjevrouwen werden gemaakt door Lynn Wilms, Chasity Grant en Shanice van de Sanden.

7 uur geleden
Van Gastel vervolgt trainersloopbaan in Indonesië

YOGYAKARTA (ANP) - Jean-Paul van Gastel vervolgt zijn trainersloopbaan in Indonesië. De oud-Feyenoorder heeft een contract ondertekend bij PSIM Yogyakarta, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.

7 uur geleden
Van Nistelrooij weg als coach bij gedegradeerd Leicester City

LEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij vertrekt als coach van Leicester City. Dat heeft de Engelse voetbalclub via de sociale media bekendgemaakt. Leicester City degradeerde onder Van Nistelrooij uit de Premier League. Het contract van Van Nistelrooij liep nog tot medio 2027.

12 uur geleden
Real Madrid en Al-Hilal naar achtste finales op WK voor clubs

PHILADELPHIA (ANP) - Real Madrid en Al-Hilal hebben zich als laatste twee geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Real eindigde als eerste in groep H door een 3-0-zege op RB Salzburg. Al-Hilal uit Saudi-Arabië versloeg het Mexicaanse Pachuca met 2-0.

13 uur geleden