Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC herdenkt oud-trainer Neeskens

NEC herdenkt oud-trainer Neeskens

NIJMEGEN (ANP) - Voetbalclub NEC heeft via de clubkanalen het overlijden van "icoon" Johan Neeskens herdacht. De oud-trainer van de club uit Nijmegen overleed zondag op 73-jarige leeftijd, zo werd een dag later bekendgemaakt.

"Neeskens was tussen 2000 en 2004 hoofdtrainer van NEC en bereikte in die periode Europees voetbal met de Nijmeegse club", schreef NEC op de website. "Met het overlijden van Neeskens verliest de Nederlandse voetbalwereld een icoon."

"Neeskens was 49-voudig international van Oranje en scoorde zeventien doelpunten voor zijn land. De middenvelder was trefzeker in de WK-finale van 1974. NEC wenst de nabestaanden veel sterkte toe."

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

17 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

17 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden