NEC - Go Ahead Eagles eindigt gelijk na tumultueuze slotfase
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft in het thuisduel met Go Ahead Eagles na een tumultueuze slotfase opnieuw gelijkgespeeld in de Eredivisie. Invaller Sylla Sow leek de subtopper uit Deventer in de 88e minuut een onverdiende zege te bezorgen, waarna het duel even werd stilgelegd om bekers bier op het veld vanuit het uitvak. Direct na de hervatting maakte de eveneens ingevallen Mathias Ross koppend de 1-1 namens NEC en daar bleef het bij.
De thuisploeg had in de eerste helft de beste kansen. NEC-middenvelder Magnus Mattsson zag zijn kopbal van dichtbij gekeerd worden door doelman Jeffrey de Lange. Vlak voor rust verscheen de Japanner Koki Ogawa ineens vrij voor De Lange, maar het schot van de NEC-spits was veel te slap.
In de tweede helft gebeurde een stuk minder, tot aan de slotminuten. De intikker van de 27-jarige Sow, die na ruim een uur in het veld was gekomen, was al zijn vijfde doelpunt als invaller dit seizoen. Dat lukte een speler van de Eagles nooit eerder.
De 1-1 betekende voor nummer 14 NEC het vijfde gelijkspel op een rij in de Eredivisie. Go Ahead, gecoacht door René Hake, blijft knap vijfde staan.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
17 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
23 uur geleden