Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC gaat na zeven remises op rij onderuit bij Sparta

NEC gaat na zeven remises op rij onderuit bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft na zeven remises op rij weer eens een nederlaag moeten incasseren in de Eredivisie. De ploeg van trainer Rogier Meijer verloor in Rotterdam met 2-0 van Sparta, dat daardoor voorkwam dat NEC een dertig jaar oud record van Sparta evenaarde.

De Rotterdamse ploeg speelde tussen april en september 1992 acht wedstrijden op rij gelijk in de Eredivisie. NEC begon dit seizoen met een nederlaag tegen FC Twente, gevolgd door een zege op FC Volendam. Daarna speelden de Nijmegenaren vijf keer 1-1 en twee keer 0-0.

Vorig seizoen eindigden beide duels tussen NEC en Sparta in een gelijkspel. Op Het Kasteel was de thuisclub zondag echter te sterk voor de Nijmegenaren. Dirk Abels opende al na een paar minuten de score uit een hoekschop, die volgens NEC ten onrechte was toegekend door de arbitrage. De vleugelverdediger nam de bal in één keer uit de lucht en schoot met de binnenkant van zijn rechtervoet beheerst langs doelman Jasper Cillessen.

De keeper van het Nederlands elftal ging na bijna een half uur niet vrijuit bij de 2-0 van Jonathan de Guzman. De middenvelder schoot de bal vanaf de rand van het strafschopgebied in de korte hoek langs Cillessen, die verrast leek te worden. NEC had na rust weliswaar veel balbezit, maar wist amper kansen te creëren.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

8 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

8 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

8 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

8 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

14 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

19 uur geleden