Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC gaat na zeven remises op rij onderuit bij Sparta

NEC gaat na zeven remises op rij onderuit bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft na zeven remises op rij weer eens een nederlaag moeten incasseren in de Eredivisie. De ploeg van trainer Rogier Meijer verloor in Rotterdam met 2-0 van Sparta, dat daardoor voorkwam dat NEC een dertig jaar oud record van Sparta evenaarde.

De Rotterdamse ploeg speelde tussen april en september 1992 acht wedstrijden op rij gelijk in de Eredivisie. NEC begon dit seizoen met een nederlaag tegen FC Twente, gevolgd door een zege op FC Volendam. Daarna speelden de Nijmegenaren vijf keer 1-1 en twee keer 0-0.

Vorig seizoen eindigden beide duels tussen NEC en Sparta in een gelijkspel. Op Het Kasteel was de thuisclub zondag echter te sterk voor de Nijmegenaren. Dirk Abels opende al na een paar minuten de score uit een hoekschop, die volgens NEC ten onrechte was toegekend door de arbitrage. De vleugelverdediger nam de bal in één keer uit de lucht en schoot met de binnenkant van zijn rechtervoet beheerst langs doelman Jasper Cillessen.

De keeper van het Nederlands elftal ging na bijna een half uur niet vrijuit bij de 2-0 van Jonathan de Guzman. De middenvelder schoot de bal vanaf de rand van het strafschopgebied in de korte hoek langs Cillessen, die verrast leek te worden. NEC had na rust weliswaar veel balbezit, maar wist amper kansen te creëren.

Meer uit Voetbal

Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

50 minuten geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

9 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

12 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

12 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

13 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

13 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

14 uur geleden