NEC gaat na zeven remises op rij onderuit bij Sparta
ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft na zeven remises op rij weer eens een nederlaag moeten incasseren in de Eredivisie. De ploeg van trainer Rogier Meijer verloor in Rotterdam met 2-0 van Sparta, dat daardoor voorkwam dat NEC een dertig jaar oud record van Sparta evenaarde.
De Rotterdamse ploeg speelde tussen april en september 1992 acht wedstrijden op rij gelijk in de Eredivisie. NEC begon dit seizoen met een nederlaag tegen FC Twente, gevolgd door een zege op FC Volendam. Daarna speelden de Nijmegenaren vijf keer 1-1 en twee keer 0-0.
Vorig seizoen eindigden beide duels tussen NEC en Sparta in een gelijkspel. Op Het Kasteel was de thuisclub zondag echter te sterk voor de Nijmegenaren. Dirk Abels opende al na een paar minuten de score uit een hoekschop, die volgens NEC ten onrechte was toegekend door de arbitrage. De vleugelverdediger nam de bal in één keer uit de lucht en schoot met de binnenkant van zijn rechtervoet beheerst langs doelman Jasper Cillessen.
De keeper van het Nederlands elftal ging na bijna een half uur niet vrijuit bij de 2-0 van Jonathan de Guzman. De middenvelder schoot de bal vanaf de rand van het strafschopgebied in de korte hoek langs Cillessen, die verrast leek te worden. NEC had na rust weliswaar veel balbezit, maar wist amper kansen te creëren.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
20 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
20 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
22 uur geleden