NEC en Heracles scoren niet bij rentree Vloet
NIJMEGEN (ANP) - NEC en Heracles Almelo zijn in hun eerste duel na de winterpauze niet tot scoren gekomen: 0-0. Bij de ploeg uit Almelo viel Rai Vloet, half november betrokken bij een dodelijk verkeersongeval, halverwege de tweede helft in.
De 26-jarige Vloet was sinds het ongeval niet meer in actie gekomen voor Heracles. Eerder deze week maakte de club bekend dat Vloet weer bij de selectie was gehaald. Voor de aftrap meldde trainer Frank Wormuth dat de club "hem helpt in deze situatie om zijn leven weer op te pakken".
Vloet viel in de 65e minuut in voor de Turk Sinan Bakis. Zo maakte hij twee maanden na het ongeval, waarbij een kind van 4 jaar om het leven kwam, zijn rentree in het betaalde voetbal. Vloet zou op het moment van het veroorzaken van het ongeluk onder invloed zijn geweest.
In mistige omstandigheden vielen er weinig kansen te noteren in Nijmegen, waar NEC'er Jordy Bruijn al na 20 minuten geblesseerd uitviel. Lucas Schoofs had namens Heracles in de vierde minuut nog wel de paal geraakt.
In de eerste seizoenshelft wist NEC in Almelo nog met 1-0 te winnen. Het was voor NEC de zevende keer dat de keeper niet werd gepasseerd. Alleen Ajax (vijftien keer) en Feyenoord (negen keer) hielden vaker de nul.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
36 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
37 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
14 uur geleden