NEC en Heracles scoren niet bij rentree Vloet
NIJMEGEN (ANP) - NEC en Heracles Almelo zijn in hun eerste duel na de winterpauze niet tot scoren gekomen: 0-0. Bij de ploeg uit Almelo viel Rai Vloet, half november betrokken bij een dodelijk verkeersongeval, halverwege de tweede helft in.
De 26-jarige Vloet was sinds het ongeval niet meer in actie gekomen voor Heracles. Eerder deze week maakte de club bekend dat Vloet weer bij de selectie was gehaald. Voor de aftrap meldde trainer Frank Wormuth dat de club "hem helpt in deze situatie om zijn leven weer op te pakken".
Vloet viel in de 65e minuut in voor de Turk Sinan Bakis. Zo maakte hij twee maanden na het ongeval, waarbij een kind van 4 jaar om het leven kwam, zijn rentree in het betaalde voetbal. Vloet zou op het moment van het veroorzaken van het ongeluk onder invloed zijn geweest.
In mistige omstandigheden vielen er weinig kansen te noteren in Nijmegen, waar NEC'er Jordy Bruijn al na 20 minuten geblesseerd uitviel. Lucas Schoofs had namens Heracles in de vierde minuut nog wel de paal geraakt.
In de eerste seizoenshelft wist NEC in Almelo nog met 1-0 te winnen. Het was voor NEC de zevende keer dat de keeper niet werd gepasseerd. Alleen Ajax (vijftien keer) en Feyenoord (negen keer) hielden vaker de nul.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
10 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
14 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
14 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
15 uur geleden