NEC en Heracles scoren niet bij rentree Vloet
NIJMEGEN (ANP) - NEC en Heracles Almelo zijn in hun eerste duel na de winterpauze niet tot scoren gekomen: 0-0. Bij de ploeg uit Almelo viel Rai Vloet, half november betrokken bij een dodelijk verkeersongeval, halverwege de tweede helft in.
De 26-jarige Vloet was sinds het ongeval niet meer in actie gekomen voor Heracles. Eerder deze week maakte de club bekend dat Vloet weer bij de selectie was gehaald. Voor de aftrap meldde trainer Frank Wormuth dat de club "hem helpt in deze situatie om zijn leven weer op te pakken".
Vloet viel in de 65e minuut in voor de Turk Sinan Bakis. Zo maakte hij twee maanden na het ongeval, waarbij een kind van 4 jaar om het leven kwam, zijn rentree in het betaalde voetbal. Vloet zou op het moment van het veroorzaken van het ongeluk onder invloed zijn geweest.
In mistige omstandigheden vielen er weinig kansen te noteren in Nijmegen, waar NEC'er Jordy Bruijn al na 20 minuten geblesseerd uitviel. Lucas Schoofs had namens Heracles in de vierde minuut nog wel de paal geraakt.
In de eerste seizoenshelft wist NEC in Almelo nog met 1-0 te winnen. Het was voor NEC de zevende keer dat de keeper niet werd gepasseerd. Alleen Ajax (vijftien keer) en Feyenoord (negen keer) hielden vaker de nul.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
44 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
2 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geleden