Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC-doelman Cillessen: hiervoor ben ik teruggekomen

NEC-doelman Cillessen: hiervoor ben ik teruggekomen

LEEUWARDEN (ANP) - Jasper Cillessen was blij dat hij een belangrijk aandeel had in het bereiken van de bekerfinale. De doelman van NEC hield Cambuur-speler Milan Smit in de 86e minuut bij een stand van 1-1 van scoren af.

Cillessen tikte de bal met zijn vingertoppen net naast. Scheidsrechter Sander van der Eijk zag dat niet en gaf een doeltrap. "Op de training zeg je na zo'n redding altijd eventjes dat je er wel degelijk aan zat, nu hield ik mijn mond maar even", zei Cillessen, die zijn elftal in de verlenging met 2-1 zag winnen, in een eerste reactie.

De vorige bekerwedstrijden koos NEC-trainer Rogier Meijer nog voor Robin Roefs als keeper. In de halve finale gaf hij de voorkeur aan eerste doelman Cillessen. "Ik was er wel klaar voor. Hiervoor ben ik terug naar deze club gekomen, dit wil je doen."

Meer uit Voetbal

Portugal blijft in eerste WK-duel steken op 1-1 tegen Congo

HOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.

3 uur geleden
Zuid-Afrikaan Zwane 3 duels geschorst na rood in openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.

3 uur geleden
Gakpo wil kwalificatie met Oranje tegen Zweden al veiligstellen

KANSAS CITY (ANP) - Cody Gakpo wil kwalificatie voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap met Oranje zaterdag tegen Zweden al veiligstellen. "We zullen de wedstrijd ingaan om te winnen natuurlijk, ook al begrijpen we dat het belangrijk is om vooral niet te verliezen. Daar hebben we de kwaliteiten voor, denk ik", vertelde de linksbuiten na de training op een persconferentie in Kansas City.

3 uur geleden
Portugees Ronaldo evenaart record Messi met zesde WK-deelname

HOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo begint woensdag om 19.00 uur (Nederlandse tijd) aan zijn zesde WK voetbal met Portugal. De 41-jarige sterspeler staat in de basis voor de eerste wedstrijd van zijn land tegen de Democratische Republiek Congo in het Houston Stadium. Hij evenaart met zijn zesde deelname aan het WK het record van de Argentijn Lionel Messi, die dit toernooi al in actie kwam tegen Algerije.

4 uur geleden
Messi was in tranen door 'lastige periode' op persoonlijk vlak

KANSAS CITY (ANP/RTR) - De tranen van Lionel Messi (38) na zijn openingstreffer voor Argentiniƫ tegen Algerije waren het gevolg van de zorgen om zijn zieke vader Jorge. Dat meldt persbureau Reuters.

5 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor tweede WK-duel met Zweden

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het tweede duel op het WK van zaterdag met Zweden. Bondscoach Ronald Koeman staat met zijn volledige selectie op een veld van het complex van de voetbalsters van KC Current in Kansas City.

6 uur geleden
Real Madrid haalt transfervrije Portugese middenvelder Silva

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de Portugese middenvelder Bernardo Silva transfervrij vastgelegd. De 109-voudig international komt over van Manchester City en heeft voor twee seizoenen getekend bij de 'Koninklijke'.

12 uur geleden