Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC-doelman Cillessen beticht Kramer van 'bewust doorlopen'

NEC-doelman Cillessen beticht Kramer van 'bewust doorlopen'

WAALWIJK (ANP) - Doelman Jasper Cillessen van NEC heeft een sneetje in zijn gezicht overgehouden aan het gewonnen duel met RKC Waalwijk. Dat gebeurde toen hij werd geraakt door spits Michiel Kramer van RKC. Bewust, volgens Cillessen.

"Dit is niet de eerste keer", zei de international van Oranje bij ESPN na het met 3-1 gewonnen duel in Waalwijk. "Volgens mij is dit al de derde of vierde keer in mijn carrière dat hij bewust op mij doorloopt. Waarom hij dat doet? Dat moet je aan hem vragen."

Kramer wilde er even later voor de ESPN-camera weinig over kwijt. "Als hij over mij wil praten, dan moet hij dat lekker doen", zei de aanvoerder van RKC. "Ik ga niet bewust iemand op zijn hoofd schoppen of slaan. Volgens mij liep ik daar gewoon en gebeurde er verder niets", zo doelde Kramer op het moment dat hij Cillessen zou hebben geraakt. "Het moet ook niet gaan over mij of over Jasper Cillessen. Volgens mij hebben wij zojuist een wedstrijd verloren en daar balen we van."

Cillessen mag zich maandag weer bij het Nederlands elftal melden. Bondscoach Ronald Koeman heeft de doelman opgeroepen voor de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Gibraltar, nadat Louis van Gaal de NEC'er had gepasseerd voor het WK in Qatar. "Ik las in de mail die ik vrijdag kreeg dat ik was opgeroepen. Ik keek toevallig op m'n telefoon. Ik ging ervan uit dat de mail om 13.00 uur zou komen, maar het was al om 12.00 uur. Lekker dat ik er weer bij zit", aldus Cillessen, die in januari een gesprek voerde met keeperstrainer Patrick Lodewijks van Oranje. "Hij zei toen: je selecteert jezelf, je moet het niveau halen wat je kan halen. En volgens mij heb ik tot nu toe een redelijke tweede seizoenshelft gedraaid."

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

9 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

10 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

11 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

11 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

12 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

12 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

13 uur geleden