Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC-doelman Cillessen beticht Kramer van 'bewust doorlopen'

NEC-doelman Cillessen beticht Kramer van 'bewust doorlopen'

WAALWIJK (ANP) - Doelman Jasper Cillessen van NEC heeft een sneetje in zijn gezicht overgehouden aan het gewonnen duel met RKC Waalwijk. Dat gebeurde toen hij werd geraakt door spits Michiel Kramer van RKC. Bewust, volgens Cillessen.

"Dit is niet de eerste keer", zei de international van Oranje bij ESPN na het met 3-1 gewonnen duel in Waalwijk. "Volgens mij is dit al de derde of vierde keer in mijn carrière dat hij bewust op mij doorloopt. Waarom hij dat doet? Dat moet je aan hem vragen."

Kramer wilde er even later voor de ESPN-camera weinig over kwijt. "Als hij over mij wil praten, dan moet hij dat lekker doen", zei de aanvoerder van RKC. "Ik ga niet bewust iemand op zijn hoofd schoppen of slaan. Volgens mij liep ik daar gewoon en gebeurde er verder niets", zo doelde Kramer op het moment dat hij Cillessen zou hebben geraakt. "Het moet ook niet gaan over mij of over Jasper Cillessen. Volgens mij hebben wij zojuist een wedstrijd verloren en daar balen we van."

Cillessen mag zich maandag weer bij het Nederlands elftal melden. Bondscoach Ronald Koeman heeft de doelman opgeroepen voor de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Gibraltar, nadat Louis van Gaal de NEC'er had gepasseerd voor het WK in Qatar. "Ik las in de mail die ik vrijdag kreeg dat ik was opgeroepen. Ik keek toevallig op m'n telefoon. Ik ging ervan uit dat de mail om 13.00 uur zou komen, maar het was al om 12.00 uur. Lekker dat ik er weer bij zit", aldus Cillessen, die in januari een gesprek voerde met keeperstrainer Patrick Lodewijks van Oranje. "Hij zei toen: je selecteert jezelf, je moet het niveau halen wat je kan halen. En volgens mij heb ik tot nu toe een redelijke tweede seizoenshelft gedraaid."

Meer uit Voetbal

Xavi houdt goed gevoel over aan start, maar ziet verbeterpunten

N i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: met meer citaten Xavi

5 uur geleden
Titelverdediger Portugal naar kwartfinale Nations League

PORTO (ANP) - Titelverdediger Portugal heeft zich zondagavond als eerste geplaatst voor de kwartfinales van de Nations League, die in maart plaatsvinden. De Portugezen wonnen thuis met 2-1 van Noorwegen, dezelfde uitslag als een week eerder in Oslo. Na vier wedstrijden heeft Portugal 12 punten en kan het niet lager dan als tweede eindigen in groep 4 van de A-divisie.

6 uur geleden
Ierland en Israël spelen gelijk in tweede deel veelbesproken duel

BAČKA TOPOLA (ANP) - In de B-divisie van de Nations League vond zondag de tweede wedstrijd in het veelbesproken tweeluik tussen Ierland en Israël plaats. De 'thuiswedstrijd' van de Ieren op neutraal terrein in Servië eindigde in 1-1. Oud-AZ-spits Troy Parrott benutte een strafschop. Dor Perez maakte gelijk voor Israël.

6 uur geleden
Griekenland en Duitsland spelen gelijk, Oranje naar eerste plaats

THESSALONIKI (ANP) - Griekenland en Duitsland hebben zondagavond gelijkgespeeld in de Nations League. In Thessaloniki werd het 0-0. Door dat resultaat neemt Oranje, dat met 2-1 won van Servië, de leiding in groep 2 van de A-divisie over van de Grieken. Nederland en Griekenland hebben allebei 8 punten, een gelijk onderling resultaat en hetzelfde doelsaldo. Oranje gaat op basis van het aantal gemaakte doelpunten aan kop. Duitsland staat derde met 5 punten.

7 uur geleden
Oranje behaalt tegen Servië eerste thuiszege onder Xavi

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondagavond het thuisduel met Servië in de Nations League met 2-1 gewonnen. Teun Koopmeiners en Joshua Zirkzee maakten in Eindhoven de doelpunten voor Oranje. Het elftal van bondscoach Xavi Hernández heeft 8 punten uit vier wedstrijden in groep 2 van de A-divisie.

7 uur geleden
Dumfries passeert Kluivert, Bergkamp, Van Bommel en De Vrij

EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries begint zondag tegen Servië aan zijn tachtigste wedstrijd voor het Nederlands elftal. De 30-jarige vleugelverdediger van Real Madrid passeert daarmee Patrick Kluivert, Dennis Bergkamp, Mark van Bommel en Stefan de Vrij, die allemaal op 79 interlands bleven steken.

9 uur geleden
Van Dijk speelt 100e interland en ontvangt gouden schaal

EINDHOVEN (ANP) - Virgil van Dijk ontvangt zondag na de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een gouden schaal van Marianne van Leeuwen, directeur betaald voetbal van de KNVB. De 35-jarige aanvoerder begint om 20.45 uur aan zijn honderdste interland.

9 uur geleden