Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC denkt aan voetballen zonder publiek

NEC denkt aan voetballen zonder publiek

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft nog geen locatie gevonden om de thuiswedstrijden af te werken. Het stadion van de Nijmeegse eredivisionist is voor onbepaalde tijd gesloten nadat afgelopen zondag een deel van een tribune was ingestort. Daarbij vielen wonderwel geen gewonden. Een onderzoek moet duidelijk maken wat de oorzaak is. NEC sprak al met verschillende clubs en gemeenten, maar vond nog geen oplossing. "Wellicht is voetballen in een leeg Goffertstadion toch een optie", meldt de club op de website.

In een verklaring stelt NEC dat de club er "met de gebeurtenissen van afgelopen weekend rond het thuisduel met Vitesse in het achterhoofd momenteel niet goed opstaat bij meerdere gemeenten". De gesprekken leverden tot dusverre niets op en de kans dat de club voor thuisduels naar Duitsland uitwijkt wordt als 'nihil' ingeschat.

Rond de derby tegen Vitesse waren er buiten het stadion ook rellen waarbij meer dan twintig NEC-fans werden opgepakt. Burgemeester Hubert Bruls van Nijmegen heeft NEC verzocht een plan te maken "om de sfeer en veiligheid rondom wedstrijden te verbeteren".

De eerstvolgende thuiswedstrijd is op 31 oktober tegen FC Groningen. De club zegt in gesprek te zijn met de gemeente over voetballen achter gesloten deuren. "Uiteraard heeft het spelen in een leeg stadion niet onze voorkeur. Desalniettemin liggen de stadions van de clubs waarmee NEC nog in gesprek is allemaal op tenminste anderhalf uur rijden van Nijmegen. De club is zich bewust dat dit eveneens geen gewenste situatie is voor supporters en businessleden", aldus NEC, dat hoopt de fans via videoschermen elders in de stad alsnog de wedstrijden te laten bekijken. De club zal voordat een beslissing wordt genomen praten met vertegenwoordigers van de supporters en de businessclub.

Meer uit Voetbal

NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

25 minuten geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

36 minuten geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

40 minuten geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

1 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

1 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

1 uur geleden
Mbappé laat Real Madrid in tiende minuut blessuretijd ontsnappen

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).

1 uur geleden