Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC boekt met man meer ook zege bij Heracles Almelo

NEC boekt met man meer ook zege bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - In een wedstrijd met veel wederzijdse irritatie heeft NEC in de Eredivisie de tweede opeenvolgende zege behaald. De gepromoveerde club uit Nijmegen won bij Heracles Almelo: 0-1. Vorige week al werd PEC Zwolle verslagen. In Almelo profiteerde NEC vooral van de numerieke meerderheid, die was ontstaan na de rode kaart voor Sinan Bakis.

Ali Akman zette de bezoekers meteen na de hervatting op voorsprong. Hij deed dat na voorbereidend werk van Souffian El Karouani. NEC maakte daarmee al na enkele minuten gebruik van de manmeersituatie.

Bakis moest namelijk in de 41e minuut vertrekken. Na een opstootje zonder al te veel aanleiding met Iván Márquez kregen beide spelers de gele kaart van scheidsrechter Jochem Kamphuis. Aangezien Bakis al eerder geel had ontvangen kon hij opstappen. Tot dan was Heracles wat beter en iets gevaarlijker geweest. Zo was er een schot van Rai Vloet op de paal.

Een kwartier voor tijd kreeg Jordy Bruijn een ideale mogelijkheid de Nijmeegse voorsprong te vergroten. Hij schoot echter een strafschop op de paal. De penalty was toegekend na een overtreding van Luca De La Torre op Bruijn. Heracles stuurde in de slotminuten nog doelman Janis Blaswich mee naar voren, maar ook hij kon de gelijkmaker niet forceren.

Heracles Almelo staat na drie duels pas op 1 punt.

Meer uit Voetbal

Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

2 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

4 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

7 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

10 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

12 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

13 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

14 uur geleden