NEC boekt in Nijmegen kleine zege op Den Bosch
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich in de eerste divisie in de brede subtop gemeld. In de eigen Goffert werd Den Bosch met 1-0 verslagen, waardoor NEC van de tiende naar de achtste plek steeg.
De Duitse aanvaller Jonathan Okita maakte vlak voor rust het doelpunt. Daarmee bezorgde hij NEC de negende zege van het seizoen. NEC gaat, samen met Telstar, aan de leiding in de derde periode.
Eerder op de dag slaagde Go Ahead Eagles, de nummer 5, er niet in de thuiswedstrijd tegen Almere City te winnen. Het werd in Deventer 1-1. De Griek James Efmorfidis bracht Almere in de 73e minuut aan de leiding, twee minuten later maakte Adrian Edqvist gelijk.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.
19 minuten geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
15 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
15 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
15 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
16 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
18 uur geleden