NEC bezorgt koploper PSV eerste nederlaag in Eredivisie
NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Eredivisie verloren. De Eindhovenaren gingen in de 27e speelronde met 3-1 onderuit bij NEC.
Johan Bakayoko zette de koploper nog wel op voorsprong. De Belgische buitenspeler werkte de bal in de twintigste minuut vanuit de rebound binnen.
NEC sloeg kort voor rust toe uit een strafschop van Lasse Schöne. PSV-middenvelder Joey Veerman veroorzaakte die penalty. Enkele minuten na de pauze zette de Japanner Kodai Sano de thuisploeg op voorsprong. Na ruim een uur spelen zorgde Sylla Sow met een schot van dichtbij in het dak van het doel voor de 3-1.
Strafschop gestopt
Jasper Cillessen stopte in de 81e minuut een strafschop van PSV-aanvoerder Luuk de Jong.
Feyenoord, dat op de tweede plaats staat in de Eredivisie, kan de achterstand op PSV zondag bij winst op FC Utrecht tot 7 punten verkleinen.
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
5 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
16 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
18 uur geleden