NEC bezorgt koploper PSV eerste nederlaag in Eredivisie
NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Eredivisie verloren. De Eindhovenaren gingen in de 27e speelronde met 3-1 onderuit bij NEC.
Johan Bakayoko zette de koploper nog wel op voorsprong. De Belgische buitenspeler werkte de bal in de twintigste minuut vanuit de rebound binnen.
NEC sloeg kort voor rust toe uit een strafschop van Lasse Schöne. PSV-middenvelder Joey Veerman veroorzaakte die penalty. Enkele minuten na de pauze zette de Japanner Kodai Sano de thuisploeg op voorsprong. Na ruim een uur spelen zorgde Sylla Sow met een schot van dichtbij in het dak van het doel voor de 3-1.
Strafschop gestopt
Jasper Cillessen stopte in de 81e minuut een strafschop van PSV-aanvoerder Luuk de Jong.
Feyenoord, dat op de tweede plaats staat in de Eredivisie, kan de achterstand op PSV zondag bij winst op FC Utrecht tot 7 punten verkleinen.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden