Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC bezorgt FC Groningen forse zesde competitienederlaag op rij

NEC bezorgt FC Groningen forse zesde competitienederlaag op rij

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft FC Groningen de zesde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg uit Nijmegen van coach Rogier Meijer won in eigen huis met ruime cijfers: 6-0.

NEC, dat eerder in de week in de KNVB-beker PEC Zwolle pas in de verlenging versloeg, stijgt door de zege naar de tiende plek in de Eredivisie met 13 punten. FC Groningen, dat afgelopen week wel nog won in het bekertoernooi, staat op de vijftiende plaats met 9 punten.

Vito van Crooij stond aan de basis van de drie treffers van NEC voor rust. Bij een aanval in de vijfde minuut maakte Marvin Peersman een overtreding op Van Crooij, waarop scheidsrechter Martijn Vos naar de stip wees. Koki Ogawa schoot de strafschop binnen, al scheelde het niet veel. De Japanner maakte ook de tweede treffer, na een goede voorzet vanaf links door Van Crooij. Bij de 3-0 in de 32e minuut veroverde de NEC-speler de bal op doelman Etienne Vaessen en gaf voor op Sontje Hansen, die de keeper passeerde.

In de tweede helft maakte Van Crooij zelf een doelpunt. Op aangeven van Ogawa kopte hij de vierde binnen. Sami Ouaissa scoorde daarna uit een voorzet van Basar Önal. Thomas Ouwejan bepaalde de eindstand uit een strafschop, na hands van Joey Pelupessy.

Meer uit Voetbal

Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

9 minuten geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

54 minuten geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

1 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

7 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

17 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

17 uur geleden