Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NEC bezorgt FC Groningen forse zesde competitienederlaag op rij

NEC bezorgt FC Groningen forse zesde competitienederlaag op rij

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft FC Groningen de zesde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg uit Nijmegen van coach Rogier Meijer won in eigen huis met ruime cijfers: 6-0.

NEC, dat eerder in de week in de KNVB-beker PEC Zwolle pas in de verlenging versloeg, stijgt door de zege naar de tiende plek in de Eredivisie met 13 punten. FC Groningen, dat afgelopen week wel nog won in het bekertoernooi, staat op de vijftiende plaats met 9 punten.

Vito van Crooij stond aan de basis van de drie treffers van NEC voor rust. Bij een aanval in de vijfde minuut maakte Marvin Peersman een overtreding op Van Crooij, waarop scheidsrechter Martijn Vos naar de stip wees. Koki Ogawa schoot de strafschop binnen, al scheelde het niet veel. De Japanner maakte ook de tweede treffer, na een goede voorzet vanaf links door Van Crooij. Bij de 3-0 in de 32e minuut veroverde de NEC-speler de bal op doelman Etienne Vaessen en gaf voor op Sontje Hansen, die de keeper passeerde.

In de tweede helft maakte Van Crooij zelf een doelpunt. Op aangeven van Ogawa kopte hij de vierde binnen. Sami Ouaissa scoorde daarna uit een voorzet van Basar Önal. Thomas Ouwejan bepaalde de eindstand uit een strafschop, na hands van Joey Pelupessy.

Meer uit Voetbal

Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

54 minuten geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

1 uur geleden
Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

2 uur geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

3 uur geleden
Aanhoudingen in onderzoek naar matchfixing in Tsjechisch voetbal

PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.

4 uur geleden
Oranje traint met volledige selectie voor oefenduels

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.

4 uur geleden
Depay niet naar Oranje na informatie medische staf Corinthians

ZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).

6 uur geleden