NCTV: dreigingsinschatting Amsterdam aan bod in brief aan Kamer
DEN HAAG (ANP) - Er komt vrijdag een brief aan de Tweede Kamer, waarin de dreigingsinschatting van de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV) van de voetbalwedstrijd donderdag in Amsterdam tussen Ajax en Maccabi Tel Aviv en de herdenking van de Kristallnacht op dezelfde avond aan bod komt. Dat meldt een woordvoerder van de NCTV vrijdag.
Burgemeester Halsema zei vrijdag tijdens een persconferentie dat de NCTV was gevraagd om een dreigingsinschatting te maken. Volgens de burgemeester was de inschatting dat er geen concrete dreiging was. Gevraagd naar een reactie hierop laat een woordvoerder van de NCTV weten dat dit terugkomt in een brief aan de Kamer vrijdagmiddag.
Meer uit Politiek
ROTTERDAM (ANP) - Joost Eerdmans van JA21 heeft zijn stem uitgebracht voor de gemeenteraadsverkiezingen. Samen met zijn echtgenote deed hij dit in een stembureau vlak bij metrostation Capelsebrug in de Rotterdamse wijk 's-Gravenland.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Caroline van der Plas heeft in Buurthuiskamer Zandweerd in Deventer gestemd voor de gemeenteraadsverkiezingen. Van der Plas' partij BBB doet in haar woonplaats niet mee.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - DENK-fractievoorzitter Stephan van Baarle heeft zijn stem uitgebracht voor de gemeenteraadsverkiezingen. Van Baarle deed dit in Verzamelgebouw 't Klooster in Rotterdam-Feijenoord. Op de locatie aan het Afrikaanderplein worden normaal gesproken culturele activiteiten georganiseerd.
2 uur geledenLEIDERDORP (ANP) - D66-fractievoorzitter Jan Paternotte heeft in basisschool De Schakel in zijn woonplaats Leiderdorp gestemd. Dit deed hij rond 10.00 uur in een daarvoor ingerichte gymzaal.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - SP-leider Jimmy Dijk heeft op het stadhuis van zijn woonplaats Groningen gestemd voor de gemeenteraadsverkiezingen. Dijk kwam samen met zijn vrouw aan bij het stembureau op de Grote Markt.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - GroenLinks-PvdA-leider Jesse Klaver heeft woensdagochtend zijn stem uitgebracht voor de gemeenteraadsverkiezingen in het Kunstmuseum in Den Haag.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten heeft in OBS Archipel aan de Atjehstraat in Den Haag zijn stem uitgebracht voor de gemeenteraadsverkiezingen. Dit gebeurde rond 08.30 uur.
4 uur geleden