Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NBA: trainen onder voorwaarden niet voor 8 mei

NBA: trainen onder voorwaarden niet voor 8 mei

NEW YORK (ANP) - De NBA gaat basketbalclubs niet voor 8 mei toestaan hun trainingsfaciliteiten te openen. Afgelopen weekend ging het al gerucht dat de faciliteiten eerdaags geopend zouden worden, maar de Amerikaanse basketbalcompetitie waakt voor te veel optimisme.

Groepstrainingen blijven bij de heropening voorlopig verboden. Volgens de NBA mogen er per trainingslocatie maar vier spelers aanwezig zijn en coaches mogen niet deelnemen. De spelers mogen bovendien niet gebruikmaken van openbare faciliteiten zoals sportscholen.

De NBA wil voor de spelers die wonen in staten waar de 'blijf thuis'-regels nog steeds strikt gelden alternatieve oplossingen bedenken.

De NBA ligt sinds 11 maart stil vanwege de coronapandemie. Nadat de Franse speler Rudy Gobert van Utah Jazz positief was getest, besloot de organisatie direct in te grijpen. De dikbetaalde basketballers uit de NBA nemen vanaf 15 mei genoegen met 25 procent minder salaris. De spelersvakbond bereikte een akkoord met de organisatie van de NBA over zo'n collectief 'salarisoffer'.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

6 uur geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

21 uur geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

1 dag geleden
Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

1 dag geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

1 dag geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

1 dag geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

2 dagen geleden