Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NBA-ster Gasol na twintig jaar terug in Barcelona

NBA-ster Gasol na twintig jaar terug in Barcelona

BARCELONA (ANP) - Basketbalvedette Pau Gasol keert na bijna twintig jaar terug bij FC Barcelona. De inmiddels 40-jarige Spanjaard heeft een contract tot eind juni getekend bij de club waar hij ooit begon. Club en speler maakten dat dinsdag gezamenlijk bekend.

"Ik ben heel tevreden dat ik kan aankondigen dat ik naar huis kom en dat ik spoedig FC Barcelona zal versterken. Ik wil mijn kwaliteiten en ervaring ter beschikking stellen in de beslissende fase van het seizoen", meldde Gasol die in de NBA twee titels veroverde met Los Angeles Lakers en zes keer uitkwam in de All Star-Game. De 2.16 meter lange forward ontkende drie dagen geleden nog dat hij een contract had ondertekend bij Barcelona.

Gasol kwam voor het laatst in 2019 in actie voor Milwaukee Bucks en werd daarna gehinderd door met name enkelblessures. Met zijn terugkeer hoopt hij tot speeltijd te komen om fit te worden voor de Olympische Spelen. Gasol heeft al twee zilveren olympische medailles (2008 en 2012) en een bronzen van de Spelen in Rio 2016.

Meer uit Sport

Wielrenner Milan sprint opnieuw naar ritzege in UAE Tour

DUBAI (ANP) - De Italiaanse wielrenner Jonathan Milan heeft zijn tweede etappezege op rij geboekt in de UAE Tour. In een vlakke etappe over 168 kilometer rond Dubai was Milan de snelste in de eindsprint.

1 uur geleden
Freestyleskiër Hess maakt 'L'-teken nadat Trump hem loser noemt

LIVIGNO (ANP/AFP) - De Amerikaanse freestyleskiër Hunter Hess heeft vrijdag gezegd dat hij "extra gemotiveerd" was nadat Donald Trump hem een "echte loser" had genoemd. Dat deed de Amerikaanse president nadat Hess had verklaard met gemengde gevoelens Amerika bij de Winterspelen te vertegenwoordigen in het huidige politieke klimaat.

1 uur geleden
Wielerploeg Tietema maakt in Giro debuut in grote ronde

MILAAN (ANP) - Unibet Rose Rockets, de wielerploeg van Bas Tietema, mag zijn debuut maken in een grote ronde. De ploeg heeft een wildcard ontvangen voor de Giro d'Italia, die op 8 mei van start gaat in Bulgarije.

3 uur geleden
Oekraïne boycot opening Paralympische Spelen door deelname Russen

KYIV (ANP) - De Oekraïense delegatie zal niet deelnemen aan de openingsceremonie van de Paralympische Winterspelen in Milaan. Ook eist het Oekraïense nationale paralympisch comité dat de Oekraïense vlag niet wordt gebruikt tijdens die ceremonie. Woensdag liet de Oekraïense overheid al weten geen regeringsfunctionarissen af te laten reizen naar Milaan voor de Paralympische Spelen.

6 uur geleden
Atlete Hodgkinson loopt 24 jaar oud wereldrecord uit de boeken

LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.

15 uur geleden
Van Veen verliest finale bij Premier League Darts in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.

15 uur geleden
Amerikaanse kunstrijdster Liu wint individueel goud op Spelen

MILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.

15 uur geleden