NBA-speler Gordon uitgeschakeld door hondenbeet in gezicht
DENVER (ANP/AFP) - Denver Nuggets is voor onbepaalde tijd Aaron Gordon kwijt. De basketballer van de regerend NBA-kampioen is tijdens de kerstdagen door een hond in zijn gezicht en hand gebeten. In een verklaring meldde de club dat Gordon "in goede conditie verkeert", maar de tijd neemt voor herstel en om die reden wegblijft bij de club. De forward zou 21 hechtingen nodig hebben gehad om de wonden te dichten.
Het bijtincident gebeurde na de winst van de Nuggets op eerste kerstdag op Golden State Warriors (120-114). Gordon maakte 16 punten en pakte 10 rebounds in die wedstrijd. Denver-coach Michael Malone sprak van een traumatische ervaring voor zijn speler. "Zoiets meemaken is niet iets waar je gemakkelijk van herstelt. Dit is iets waarbij je niet alleen lichamelijk moet genezen, maar ook mentaal. We willen hem graag terug, want we zijn beter met hem erbij. Maar ik wil Aaron pas weer zien spelen als hij aangeeft dat hij er klaar voor is."
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Sebas Diniz heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen de beste tijd gereden op de eerste 500 meter. De 23-jarige schaatser van Team IKO X2O was met 34,14 sneller dan Jenning de Boo en Merijn Scheperkamp.
1 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - De komende 'Battle of the Sexes' in het tennis tussen Aryna Sabalenka en Nick Kyrgios is pure show en lijkt in niets op de historische tennispartij tussen een man en een vrouw in 1973 tussen Billie Jean King en Bobby Riggs. "Het is niet hetzelfde. Bij ons ging het om sociale verandering. Mijn strijd was politiek", zei King in aanloop naar de demonstratiewedstrijd op zondag tussen Sabalenka en Kyrgios in Dubai.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Meer marathons op natuurijs komen er niet. De KNSB laat weten dat het deze korte vorstperiode blijft bij de marathon die op tweede kerstdag is verreden op de ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk.
7 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Britse tennisser Jack Draper mist de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar. Draper, de nummer 10 van de wereld, komt al niet meer in actie sinds hij zich in augustus terugtrok voor de tweede ronde van de US Open vanwege een armblessure.
20 uur geledenWINTERSWIJK (ANP) - Crispijn Ariëns heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. De wedstrijd vond plaats in Winterswijk. Op schaatsbaan De Witte Poorte was de 36-jarige Brabander na 125 ronden de snelste in een sprint van een kopgroep, die eerder in de wedstrijd het peloton op een ronde had gezet.
21 uur geledenWINTERSWIJK (ANP) - Sofia Schilder heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. Schilder was na tachtig ronden op de bevroren piste van ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk de snelste in een massasprint. Lianne van Loon finishte als tweede, net voor Esther Kiel.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt denkt dat hij op de Winterspelen van Milaan ingezet kan worden op de ploegenachtervolging. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O won op het olympisch kwalificatietoernooi de 5000 meter en verzekerde zich daarmee van deelname aan de Spelen. Mocht hij nodig zijn, dan is hij "er klaar voor", zei hij.
1 dag geleden